سرپرست مرکز مدیریت طرح های کلان و پیشران معاونت علمی منصوب گردید

سرپرست مرکز مدیریت طرح های کلان و پیشران معاونت علمی منصوب گردید

بیست و یکم: معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری طی حکمی «سرپرست مرکز مدیریت طرح های کلان و پیشران» را منصوب نمود.


به گزارش بیست و یکم به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، روح الله دهقانی معاون علمی طی حکمی میثم فرج الهی را که قبل از این سرپرست مرکز توسعه فناوری های راهبردی بود به عنوان «سرپرست مرکز مدیریت طرح های کلان و پیشران» منصوب نمود.
در حکم دهقانی خطاب به فرج الهی آمده است: عطف به ارتقاء ساختار سازمانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان و نظر بمراتب شایستگی و تجارب، به سبب این حکم شما را به عنوان سرپرست مرکز مدیریت طرح های کلان و پیشران منصوب می کنم. باتوجه به اهداف عالی این معاونت و لزوم برنامه ریزی و تحول در ارتقای اقتصاد دانش بنیان کشور ماموریت های ویژه ای برای جنابعالی در نظر گرفته می شود.
«پیگیری اجرای مطالعات امکان سنجی و تدوین اسناد توجیهی فنی و اقتصادی پروژه های کلان و برنامه های پیشران»، «همکاری موثر با ذی نفعان سازمانی و فراسازمانی برای ایجاد هماهنگی و یکپارچگی در فرآیندهای مدیریت و اجرای پروژه های پیشران»، «ایجاد سازوکار پایش و نظارت مستمر بر کلان پروژه های توسعه فناوری و اقتصاد بخشی»، «شفاف سازی و هوشمندسازی فرآیندهای کنترلی برای تحقق حداکثری اهداف از پیش تعیین شده و افزایش چابکی حمایت ها»، «توسعه ابزارهای مدیریت پروژه و پنجره واحد رصد و ارزیابی پروژه ها و برنامه های معاونت برای سطوح مختلف مدیریتی» و «پیش بینی شکست پروژه ها و پیگیری دقیق ماموریت های محوله به بخش های مختلف سازمان و سایر بازیگران» همچون این ماموریت ها است.
از درگاه خداوند متعال دوام توفیقات جنابعالی را در پیروی از منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و سیاست های دولت مردمی خواستارم.
قبل از این دکتر محمدحسین بهشتی در این مسئولیت، مشغول به فعالیت بوده است.1401/11/06
12:58:28
0.0 / 5
465
تگهای سرپرست مرکز مدیریت طرح های کلان و پیشران معاونت علمی منصوب گردید: بازی , دانش بنیان , فناوری
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بیست و یکم