فناوران ایرانی در نمایشگاه بین المللی مسكو حضور بهم رساندند

فناوران ایرانی در نمایشگاه بین المللی مسكو حضور بهم رساندند

به گزارش بیست و یكم مركز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی اعلام نمود كه شركتهای دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه فناوری دیجیتال، مخابرات، ارتباطات و تجهیزات ناوبری روسیه، دستاوردهای خویش را عرضه كردند.به گزارش بیست و یکم به نقل از معاونت علمی و فناوری، شرکتهای دانش بنیان و صنایع نرم و خلاق فعال ایرانی در حوزه اقتصاد دیجیتال با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به سی ودومین نمایشگاه بین المللی فناوری دیجیتال، مخابرات، ارتباطات و تجهیزات ناوبری روسیه رفتند.
این نمایشگاه که میزبان۱۶۰ شرکت معتبر روسی و ۲۰ کشور جهان بود، مجالی شد تا دستاوردهای دانش بنیانی ایرانی در چارچوب پاویونی ملی به نمایش در بیاید.
امسال سی ودومین نمایشگاه بین المللی فناوری دیجیتال، مخابرات، ارتباطات و تجهیزات در شهر مسکو برپا شد و ۹ شرکت دانش بنیان و صنایع نرم و خلاق ایرانی با عرضه آخرین دستاوردهای خود در آن شرکت کردند. حضور این شرکت ها در نمایشگاه مسکو با عرضه محصولاتی در حوزه دیجیتال، ناوبری، ارتباطات و مخاربرات در این نمایشگاه معتبر صورت گرفت.
در این نمایشگاه سه روزه جدید ترین دستاوردهای حوزه راداری، سیستم های نوین ماهواره ای، عکسبرداری هوایی جهت بررسی وضعیت آب و هوا، بلایای طبیعی، تجهیزات هدایت و کنترل هوایی و کشتیرانی در محل دائمی نمایشگاه های مسکو به نمایش درآمده است.
مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم با کمک کارگزاری ایرانی در این شهر، شرایط را برای حضور دانش بنیان های ایرانی در این نمایشگاه فراهم نمود.


منبع:

1399/08/16
18:46:52
5.0 / 5
1126
تگهای فناوران ایرانی در نمایشگاه بین المللی مسكو حضور بهم رساندند: دانش بنیان , دیجیتال , سیستم , شركت
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
بیست و یکم