خودرو های تسلا حالا تابلوهای محدودیت سرعت را می خوانند

خودرو های تسلا حالا تابلوهای محدودیت سرعت را می خوانند

شركت تسلا در جدید ترین به روزرسانی نرم افزاری خودرو های خودران خود امكان خوانش تابلوهای محدودیت سرعت و موارد دیگر را فراهم نموده است.


به گزارش بیست و یکم به نقل از ایسنا و به نقل از الکترک، تسلا آغاز به انتشار نسخه جدیدی از به روزرسانی نرم افزار خود کرده است تا خودرو های این شرکت بتوانند تابلوهای محدودیت سرعت و موارد دیگر را تشخیص دهند.
مدتی بود که حدس و گمان هایی در مورد میزان استفاده سیستم اتوپایلت خودرو های تسلا از داده های جی پی اس در مقابل تشخیص و مشاهده زنده تابلوهای محدودیت سرعت زده می شد. حالا این به روزرسانی جدید به این حدس و گمان ها آخر داده است.
حالا تسلا آغاز به انتشار یک به روزرسانی نرم افزاری با نام "۲۰۲۰.۳۶" کرده است که شامل چندین خصوصیت جدید همچون خوانش تابلوهای محدودیت سرعت است.
این خودروساز در یادداشت های نسخه ۲۰۲۰.۳۶ نوشته است: "دستیار سرعت" حالا به دوربین های خودروی شما کمک می نماید تا تابلوهای سرعت مجاز را برای بهبود صحت داده های محدودیت سرعت در جاده های محلی بخواند. سپس حد مجاز سرعت شناسایی شده در نمایشگر نمایش داده می شود و برای تنظیم اخطار سرعت مجاز استفاده می شود.


تسلا همینطور یک صدا روی سیستم تشخیص چراغ های راهنمایی گذاشته و نوشته است: وقتی چراغ راهنمایی که پشت آن ایستاده اید، سبز شود، یک صدا پخش می شود و اگر پشت یک خودروی دیگر منتظر سبز شدن چراغ هستید، این صدا زمانی که آن خودرو حرکت نماید، پخش خواهد شد.
تسلا یادآور می شود که این صدا فقط بعنوان یک اعلان طراحی شده است و این وظیفه راننده است که محیط اطراف خویش را مشاهده کند و برپایه آن تصمیم گیری کند.
تسلا همینطور پیشرفت هایی در زمینه تنظیم سرعت کروز داشته است که راننده می تواند سرعت خودرو را با سقف سرعت مجاز در هر مسیر که توسط سیستم اتوپایلوت تعیین می شود، تنظیم کند. در حالیکه قبلا راننده باید به صورت دستی آنرا تنطیم می کرد.
این به روزرسانی از روز گذشته به ناوگان تسلا عرضه شده است، اما طبق معمول، به تدریج انجام می شود و رسیدن آن به همه خودرو های تسلا احیانا چند هفته طول می کشد.
منبع:

1399/06/11
09:39:51
5.0 / 5
1690
تگهای خودرو های تسلا حالا تابلوهای محدودیت سرعت را می خوانند: سیستم , شركت , طراحی , نمایشگر
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بیست و یکم