دانشگاه آلبرتا ترم پاییز را آنلاین برگزار می نماید

دانشگاه آلبرتا ترم پاییز را آنلاین برگزار می نماید

به گزارش بیست و یكم مقامات دانشگاه ˮآلبرتاˮ اعلام نمودند كه با عنایت به ادامه شیوع ˮكروناویروسˮ كلاس های درس این دانشگاه در پاییز پیش رو هم به صورت آنلاین خواهد بود.


به گزارش بیست و یکم به نقل از ایسنا و به نقل از سی بی سی، دانشگاه آلبرتا می خواهد به علت ادامه شیوع کروناویروس، اغلب کلاس های خویش را برای ترم پاییز پیش رو، به صورت آنلاین برگزار کند.
"دیوید تورپین"( David Turpin) رئیس دانشگاه آلبرتا اظهار نمود: این تصمیم بعد از مشورت با رئیس بخش بهداشت و پزشکی دانشگاه و ادامه شرایط و محدودیت ها در پاییز اتخاذ شده است.
وی افزود: دانشگاه همچنان متعهد است که یادگیری حضوری برای دانشجویان را ادامه دهد و برای گروه کوچکی از دانشجویان آزمایشگاه ها را برگزار کند.
تورپین اظهار داشت: علیرغم تغییراتی که در چارچوب و نحوه عرضه دروس صورت می گیرد، شهریه دانشگاه در ترم پاییز کاهش نمی یابد.
رئیس دانشگاه آلبرتا کانادا اعتقاد دارد که کلاس های آنلاین به اندازه کلاس های حضوری مفید هستند. وی در این رابطه اضافه کرد: اگر شیوه های آموزشی به صورت صحیح صورت گیرد و اطمینان حاصل شود که مولفه های یادگیری موثر هستند، یادگیری آنلاین می تواند کاملا موثر باشد.
وی در نهایت گفت حالا که این تصمیم اتخاذ شده است، اولویت ما عرضه با کیفیت دروس است. چونکه دانشجویان هزاران دلار صرف هزینه تحصیل خود می کنند.1399/03/04
15:18:28
5.0 / 5
2025
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
بیست و یکم