یك مقام مسئول تاكید كرد:

لزوم اتصال كسب و كارهای فناورانه به بنگاههای بزرگ اقتصادی

لزوم اتصال كسب و كارهای فناورانه به بنگاههای بزرگ اقتصادی

به گزارش بیست و یكم رئیس مركز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی اظهار داشت: لزوم دارد كسب و كارهای فناورانه و نوآورانه را با منطق نوآوری به كسب و كار بنگاه های بزرگ متصل نماییم.به گزارش بیست و یكم به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، هنوز تا رسیدن به وضعیت ایده آل جهت استفاده از ظرفیت شركت های دانش بنیان فاصله داریم. اما باید این مسیر را برای دستیابی به قله های علمی كوتاه نماییم. ما در تلاشیم تا به فرایند تبدیل اقتصاد دانش بنیان از یك اقتصاد خرد به اقتصاد كلان سرعت دهیم.
دكتر اسماعیل قادری فر رئیس مركز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تاكید بر ورود دانش بنیان ها به اقتصاد كشور اظهار داشت: معتقدم كه همزمان با گام دوم انقلاب، لزوم دارد كسب و كارهای فناورانه و نوآورانه شركت های دانش بنیان و فعالان زیست بوم استارت اپی را با منطق نوآوری به كسب و كار بنگاه های بزرگ صنعتی و اقتصادی كشور متصل نماییم.
وی اظهار داشت: این كار كمك می نماید تا از این ظرفیت بزرگ اقتصادی بهره مند شویم و هم اقتصاد كشور را شكوفاتر نماییم.
به گفته قادری فر، برنامه حمایتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در ۶ سال گذشته معطوف بر توسعه پلت فرم پشتیبانی از شركت های دانش بنیان بود. این كار با اجرایی سازی قانون پشتیبانی از تجاری سازی نوآوری ها و اختراعات و بر اساس زیست بوم نوآوری در كشور محقق می شود.

1399/01/25
23:27:43
5.0 / 5
2847
تگهای لزوم اتصال كسب و كارهای فناورانه به بنگاههای بزرگ اقتصادی: دانش بنیان , شركت , صنعت , فناوری
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
بیست و یکم