برنامه های سفر وزیر علوم به گلستان

برنامه های سفر وزیر علوم به گلستان

به گزارش بیست و یکم، گلستان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به منظور بازدید از مراکز آموزش عالی گلستان و بررسی وضعیت آنها به استان سفر کرد.


وزیر علوم، تحقیقات و فناوری شامگاه یکشنبه ۲۱ اسفند به منظور بازدید از دانشگاه های گلستان وارد استان شد. وی در بدو ورود به فرودگاه بین المللی شهدای گرگان مورد استقبال «سیدعلی مهاجر»، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان و دیگر مسؤلان استانی قرار گرفت.
دیدار با نماینده ولی فقیه در گلستان اولین برنامه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مسافرت به گلستان بود.
او همینطور دقایقی پیش در مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه گنبدکاووس حاضر شد. بازدید از دانشگاه جامع گلستان در سرخنکلاته گرگان، حضور در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان و نشست با شورای دانشگاه همچون دیگر برنامه های وزیر علوم در مسافرت به گلستان است.
به گزارش بیست و یکم به نقل از ایسنا، بین ۶۰ تا ۶۵ هزار نفر دانشجو در دانشگاه های استان تحصیل می کنند که این رقم با عنایت به شناور بودن جمعیت دانشجویان متغیر است.
همینطور ۱۹۰ نفر عضو هیئت علمی در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، ۱۸۰ نفر عضو هیئت علمی در دانشگاه گلستان و ۱۳۰ نفر عضو هیئت علمی در دانشگاه گنبدکاووس فعالیت می نمایند و بالغ بر ۶۴ شرکت دانش بنیان و هسته های فناور در دانشگاه های استان فعال است.
منبع:

1401/12/22
12:34:52
0.0 / 5
401
تگهای برنامه های سفر وزیر علوم به گلستان: آموزش , تحقیقات , دانش بنیان , دانشگاه
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
بیست و یکم