اجرای طرح سه شنبه های پاک در دانشگاه تربیت مدرس

اجرای طرح سه شنبه های پاک در دانشگاه تربیت مدرس

بیست و یکم: پویش سه شنبه های پاک؛ طرح تفکیک و تحویل پسماندهای خشک در دانشگاه تربیت مدرس اجرا می شود.


به گزارش بیست و یکم به نقل از ایسنا، در این طرح دانشگاهیان می توانند پسماندهای خشک جمع آوری شده خود شامل کاغذ، کارتن، پلاستیک، شیشه و فلز ( به جز پسماندهای ویژه ) را روزهای سه شنبه از ساعت ۹ تا ۱۱ به مسئول ذیربط مستقر در اتاقک به وجود آمده روبروی بلوک ۳ دانشکده فنی و مهندسی تحویل دهند و برمبنای میزان پسماندی که تحویل می دهند، مشوق هایی نیز برای آنان در نظر گرفته خواهد شد.
این پسماندها بعد از جمع آوری به پیمانکار پسماند دانشگاه تحویل و علاوه بر فرهنگ سازی وکمک به حفظ محیط زیست و توسعه پایدار، موجب ایجاد درآمدزایی برای دانشگاه خواهد شد. شایان ذکر است مجری این طرح، دبیرخانه شورای راهبری مدیریت سبز بوده و اجرای آن به تصویب کمیته تخصصی مدیریت پسماند شورای راهبری مدیریت سبز دانشگاه رسیده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، برای جمع آوری پسماندهای ویژه مانند باتری های استفاده شده و همین طور درب بطری نیز مخازنی به ارزش تقریبی ۵۰ میلیون تومان بصورت امانی از موسسه خیریه نیکان به دانشگاه تحویل داده شده است تا از فروش حاصل از این پسماندها جهت تهیه ویلچر برای نیازمندان کم توان استفاده گردد.
منبع:

1401/09/08
15:10:21
0.0 / 5
498
تگهای اجرای طرح سه شنبه های پاک در دانشگاه تربیت مدرس: باتری , دانشگاه , مهندس
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان بیست و یكم
بیست و یکم