آغاز نام نویسی آزمون کتبی دانشنامه دندانپزشکی

آغاز نام نویسی آزمون کتبی دانشنامه دندانپزشکی

به گزارش بیست و یکم، ثبت نام جهت شرکت در آزمون دانشنامه یا گواهینامه تخصصی دندانپزشکی از ظهر امروز ۱۹ شهریور ماه شروع شد و تا ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۳ شهریور ماه ادامه دارد.


به گزارش بیست و یکم به نقل از ایسنا، داوطلبان حائز شرایط که دوره دستیاری را طبق مقررات به پایان رسانده اند، باید از ساعت ۱۲ ظهر امروز شنبه ۱۹ شهریور ماه تا ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۳ شهریور ماه به سایت مرکز سنجش آزمون پزشکی رجوع و به صورت اینترنتی ثبت نام کنند.
داوطلبان باید در همین بازه زمانی نسبت به ثبت نام در سامانه obligat.behdasht.gov.ir هم اقدام نمایند.
عرضه تصویر اسکن شده از عکس ۳×۴ رنگی داوطلب که اسکن عکس باید در ابعاد ۴۰۰×۳۰۰ پیکسل با فرمت jpg و حجم ۱۰ تا ۱۰۰ کیلو بایت صورت گیرد، از مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی داوطلبان آزمون فوق است.
هزینه ثبت نام برای افرادی که برای اولین بار در آزمون شرکت می کنند، دو میلیون و ۲۵۰ هزار ریال، برای افرادی که برای بار دوم در آزمون شرکت می کنند، ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و برای افرادی که برای سومین بار یا بیشتر در آزمون شرکت می کنند، ۹ میلیون ریال است.
بر این اساس داوطلبان می توانند بعد از پرداخت هزینه شرکت در آزمون، مراحل ثبت نام (بارگذاری مدارک و تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی) را کامل کرده و کد رهگیری را دریافت نمایند.

منبع:

1401/06/19
15:27:26
0.0 / 5
367
تگهای آغاز نام نویسی آزمون کتبی دانشنامه دندانپزشکی: اینترنت , سایت , شركت
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لینک دوستان بیست و یكم
بیست و یکم