تمرین مصاحبه شغلی با هوش مصنوعی گوگل

تمرین مصاحبه شغلی با هوش مصنوعی گوگل

بیست و یکم: کاربرانی که به دنبال شغل و در آستانه یک مصاحبه شغلی هستند می توانند با هوش مصنوعی گوگل این کار را تمرین کنند و یاد بگیرند که چگونه به سؤالات کلیدی پاسخ دهند.


به گزارش بیست و یکم به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، گوگل ادعا می کند که اصلا مهم نیست که راهنماهای عمومی را بخوانید یا با دوستانتان تمرین کنید، چونکه گوگل شرط می بندد که الگوریتم های هوش مصنوعی آن می توانند شما را برای یک مصاحبه شغلی آماده کنند.
این شرکت یک ابزار موسوم به "آماده شدن برای مصاحبه"(Interview Warmup) را راه اندازی کرده است که از هوش مصنوعی برای مساعدت با آماده شدن برای مصاحبه شغلی در نقش ها و مشاغل مختلف استفاده می نماید.
این سایت، سؤالات معمولی و رایج را از کاربران می پرسد. مانند سؤال سنتی "کمی درباره خودت بگو" و پاسخ های گفتاری یا تایپ شده کاربر را تجزیه و تحلیل می کند. بعنوان مثال، زمانی که کاربر از کلمات خاصی بیش از اندازه استفاده می نماید یا نیاز دارد زمان بیشتری را صرف صحبت در مورد یک موضوع خاص کند، هوش مصنوعی، او را متوجه می کند.
گوگل امیدوار است کاربران با این ابزار هوش مصنوعی به موقعیت های شغلی بهتری دست یابند و از مصاحبه های شغلی مورد نظر خود سربلند بیرون بیایند.
با این وجود، هنوز سؤالاتی کلی برای مصاحبه شغلی در این سایت وجود دارد و گوگل می خواهد این ابزار را برای مساعدت با داوطلبان بیشتری گسترش و توسعه دهد.
گفتنی ست که این ابزار هم اکنون فقط در ایالات متحده دردسترس است.
هوش مصنوعی بطور فزاینده ای درحال استفاده برای مسئله استخدام است. با این وجود تا به امروز عمدتا تنها در طول پروسه انتخاب به شرکتها خدمت کرده است و نه برای استخدام های جدید. این ابزار نیز شاید فعلا برای استخدام مورد استفاده قرار نگیرد و تنها برای کمک و تمرین استفاده شود، اما می تواند به افراد کمک نماید مهارت های مصاحبه خودرا تقویت نمایند.
منبع:

1401/02/29
14:15:22
0.0 / 5
664
تگهای تمرین مصاحبه شغلی با هوش مصنوعی گوگل: سایت , شركت , كاربر , گوگل
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان بیست و یكم
بیست و یکم