پیام ستاری به مناسبت شهادت سردار سلیمانی؛

بنده ای دیگر آسمانی شد و به پرواز درآمد

بنده ای دیگر آسمانی شد و به پرواز درآمد

به گزارش بیست و یكم معاون علمی و فناوری در پیامی به مناسبت شهادت سردار سلیمانی اظهار داشت: استكبار جهانی بدانند كه این شهادت ها عزم حق جویان را دردفع سلطه شیاطین محكمتر خواهدنمود.به گزارش بیست و یكم به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری سورنا ستاری پیامی در امتداد شهادت سردار سلیمانی منتشر نمود.
متن پیام به شرح زیر است:
بسمه تعالی
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا
«شهادت، هنر مردان خداست.
برای حاج قاسم این فرمانده بزرگ اسلام و ایران، هجرت از دنیا با مرگی جز شهادت قابل تصور نبوده و نیست.
شهادت سردار بزرگ، حاج قاسم سلیمانی كه ازفرماندهان خلاق وخوشفكر والسابقون مجاهدت در راه خدا و مبارزه با ظلم و استعمار بود، را به محضر رهبر فرزانه انقلاب وفرماندهی معظم كل قوا، خانواده معزز و همرزمان و دوستداران ایشان و همه ایرانیان و مردم آزاده جهان تسلیت می گوییم.
استكبار جهانی بدانند كه این شهادت ها مسیر حق طلبی و مبارزه با ظالمان را از بین نمی برد و عزم حق جویان را دردفع سلطه شیاطین محكمتر خواهدنمود. با شهادت حاج قاسم سلیمانی ها، نور فروزان اندیشه متعالی آنان روز به روز تابنده تر می شود.
۲۵ سال پیش در چنین روزهایی خبر شهادت پدر را به ما دادند.
دیماه زمان شهادت خیلی از فرماندهان نظامی ایران است شهید ستاری، كاظمی یاسینی و بسیاری دیگر كه امروز جشن استقبال از گل دیگری را بپا كرده اند.
پرنده ای دیگر پرید
بنده ای دیگر آسمانی شد به پرواز درآمد
تهنیت بر عرشیان باد كه میزبان گلی از تبار ما شدند
روحش شاد.»


منبع:

1398/10/14
13:42:22
5.0 / 5
4122
تگهای بنده ای دیگر آسمانی شد و به پرواز درآمد: فناوری
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
بیست و یکم