رنگ موی خویش را با گوگل لنز انتخاب كنید!

رنگ موی خویش را با گوگل لنز انتخاب كنید!

به گزارش بیست و یكم شركت ˮاورئالˮ(L؛Oréal) برنامه جدیدی ساخته است كه به مشتریان اجازه می دهد رنگ های موی مختلف را پیش از استفاده، با فناوری ˮگوگل لنزˮ بر روی موهای خود ببینند و رنگ دلخواه و مناسب خویش را انتخاب كنند.


به گزارش بیست و یكم به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، رنگ كردن مو روش جالبی برای تغییر و تنوع در چهره است، اما شما هیچگاه پیش از رنگ كردن موی خود نمی دانید كه نتیجه نهایی چه خواهد بود.
حالا شركت لوازم آرایشی و بهداشتی "L'Oréal" با شركت "گوگل لنز" همكاری كرده است تا روشی سریع برای امتحان كردن رنگ مو به صورت مجازی عرضه نماید.
بدین صورت اگر فرد بین انتخاب دو رنگ مو مانده باشد و می خواهد ببیند كدام رنگ مو برایش مناسب می باشد، كافی است تا برنامه "لنز" را به كار بگیرد. این برنامه، رنگ خاصی كه فرد به دنبالش است را روی موی وی نشان داده است تا كاربر بداند در صورت استفاده از این رنگ مو به چه شكلی درمی آید.
این سرویس از امروز در ۵۰۰ فروشگاه "والمارت" در سراسر ایالات متحده در دسترس می باشد. این روش آزمایش مجازی توسط شركت فناوری زیبایی "مدیفیس"(Modiface) ساخته شده است كه شركت "L'Oréal" سال قبل آنرا خریداری نموده است.
"گوگل لنز" یك فناوری تشخیص تصویر است كه توسط گوگل به منظور ایجاد اطلاعات در رابطه با اشیاء با استفاده از تجزیه و تحلیل بصری مبتنی بر شبكه عصبی طراحی شده است. این فناوری نخستین بار در رویداد سالیانه گوگل در سال ۲۰۱۷ رونمایی گردید و ابتدا بعنوان یك برنامه مستقل عرضه شد، اما بعداً در برنامه دوربین استاندارد اندروید جا گرفت.
این اولین باری است كه "گوگل لنز" در صنعت زیبایی، خدمتی را عرضه می دهد، چونكه تابحال تنها در صنعت غذا، ترجمه و اكتشافات هنری مورد استفاده قرار گرفته بود.
محتوای زیبایی مجازی یك زمینه در حال رشد است و می توان از سرویس "AR Beauty" یوتیوب نام برد كه به كاربران امكان می دهد رژ لب های مختلف را امتحان كنند یا سرویس "Target's AR" كه امكان دیدن آرایش های مختلف روی صورت كاربر را فراهم می آورد.1398/10/01
11:47:27
5.0 / 5
4279
تگهای رنگ موی خویش را با گوگل لنز انتخاب كنید!: آزمایش , استاندارد , شركت , صنعت
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
بیست و یکم