زیست فناوری به حل مشكلات زیست محیطی می آید

زیست فناوری به حل مشكلات زیست محیطی می آید

به گزارش بیست و یكم نشست تخصصی زیست فناوری در رفع معضلات زیست محیطی راه كارها و چالش ها برگزار می گردد.به گزارش بیست و یكم به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سالانه مقادیر بالایی آلاینده وارد محیط زیست می شود. حجم زباله ها به قدری زیاد است كه بی گمان تهدید جدی برای تمامی موجودات ساكن زمین به حساب می آید. یكی از علوم نوظهور كه می تواند به كاهش این آلاینده ها كمك نماید زیست فناوری است.
ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با عنایت به لزوم حل مشكلات زیست محیطی به كمك زیست فناوری مبادرت به پشتیبانی از برگزاری نشست تخصصی «زیست فناوری در رفع معضلات زیست محیطی راه كارها و چالش ها» كرده است.
نشست تخصصی «زیست فناوری در رفع معضلات زیست محیطی راه كارها و چالش ها» با حمایت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ۲۷ آذرماه امسال برگزار می گردد.
این نشست علمی در محورهای مختلفی مانند «معرفی محورهای تقسیم كار ملی زیست فناوری»، «زیست فناوری محیط زیست»، «زیست فناوری در رفع آلودگی های شیمیایی پساب ها»، «زیست فناوری در رفع آلودگی هوا» و «مالچ بیولوژیك برای كنترل ریزگردها» برگزار می گردد.

1398/09/21
20:18:23
5.0 / 5
4088
تگهای زیست فناوری به حل مشكلات زیست محیطی می آید: فناوری
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
بیست و یکم