كارخانه های رباتیك آدیداس در آسیا تاسیس می شوند

كارخانه های رباتیك آدیداس در آسیا تاسیس می شوند

بیست و یكم: مقامات شركت آدیداس در مصاحبه ای اعلام نمودند كه قصد دارند كارخانه های رباتیك آدیداس را در آسیا تاسیس كنند.


به گزارش بیست و یكم به نقل از ایسنا و به نقل از تك كرانچ، شركت "آدیداس" اخیرا اعلام نموده كه می خواهد تا شش ماه دیگر، كارخانه های رباتیك خود معروف به "اسپید فكتوریز"(Speedfactories) را در شهرهای آتلانتا و آنسباخ تعطیل كند. این شركت امیدوار است كه بتواند فناوری رباتیك خویش را در كارخانه های مجهز به نیروی انسانی در آسیا باردیگر آغاز كند.
كارخانه های رباتیك آدیداس، در سال ها 2016 و 2017 در آتلانتا و آنسباخ تاسیس شدند تا فرایند ساخت و تولید متمركزی را شكل دهند اما آدیداس می خواهد این صنعت را مانند خیلی از صنایع دیگر، در آسیای شرقی پیش ببرد چونكه نیروی كار در این ناحیه، فراوان است و هزینه بسیار كمتری را هم به همراه دارد اما روند این كار برای شركت بزرگ و معروفی مانند آدیداس كه باید با سرعت مد همراه باشد، كمی كند است.
"اریك لایتكه"(Eric Liedtke)، مدیر ارشد بازاریابی آدیداس در مصاحبه ای اظهار داشت: بیشتر محصولات ما هم اكنون، بیرون از آسیا تولید می شوند و ارسال آنها با كمك كشتی و هواپیما صورت می گیرد اما اسپید فكتوریز می توانند این روند را تغییر دهند. ما می توانیم به جای داشتن یك مركز توزیع در این ناحیه، یك كارخانه در آن داشته باشیم.
در هر حال، به نظر می آید كه مشكلات این كار، بیش از اندازه تصور است. كارخانه های رباتیك، ابزاری قدرتمند به شمار می روند اما پیكربندی و تغییر مجدد آنها، كار دشواری است چونكه تنظیم بازوهای رباتیك، سیستم های بینش كامپیوتری و تجهیزاتی از این دست، به دانش تخصصی نیاز دارد. تولیدكنندگانی كه در حوزه رباتیك فعال می باشند، به پیشرفت در این زمینه كمك می كنند اما دشواری های این كار، بسیار بیشتر از آموزش نیروی انسانی جهت استفاده از ابزار استاندارد با الگویی متفاوت می باشد.
"مارتین شانكلند"(Martin Shankland)، مدیر اجرایی آدیداس در یك مصاحبه خبری اظهار داشت: اسپید فكتوریز، تأثیر قابل توجهی در قابلیت ها و نوآوری های ما در ساخت داشته اند و این همان هدفی است كه از آغاز كار در سر داشته ایم.
منبع:

1398/08/21
14:26:35
5.0 / 5
4270
تگهای كارخانه های رباتیك آدیداس در آسیا تاسیس می شوند: آموزش , استاندارد , تولید , ربات
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بیست و یکم