انعقاد توافق نامه های مشترک در پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت

انعقاد توافق نامه های مشترک در پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت

به گزارش بیست و یکم ۷ توافق نامه مشترک در زمینه راه اندازی مرکز نوآوری، ایجاد مرکز رشد و پشتیبانی از واحدهای فناور حوزه نفت منعقد شد.به گزارش بیست و یکم به نقل از مهر، مراسم انعقاد موافقت نامه بین پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، دانشگاه شهید چمران، دانشگاه صنعتی سهند، موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، پارک های علم و فناوری خراسان، سمنان، یزد، خراسان شمالی در محل پارک علم و فناوری صنعت نفت امروز با حضور دکتر آقامحمدی، رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری برگزار گردید.
در این مراسم ۷ توافق نامه مشترک که یک طرف آن پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت بود با پارک های علم و فناوری یزد وخراسان رضوی، دانشگاه های تهران، صنعتی سهند و شهید چمران منعقد شد.
۲ توافق نامه ای که بین پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت با پارک های علم و فناوری خراسان و یزد به امضا رسید در زمینه حمایت همه جانبه از واحدهای فناور فعال در صنعت نفت بوده است.
همچنین پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت۲ توافق نامه در زمینه بهسازی، نوسازی، تجهیز و بهره برداری «مرکز نوآوری» مشترک با پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران و دانشگاه شهید چمران اهواز منعقد کرد.
از سوی دیگر در این مراسم ۳ توافق نامه دیگر در جهت بهسازی، نوسازی، تجهیز و بهره برداری «مرکز رشد» مشترک پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت در موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، پارک علم و فناوری استان سمنان و دانشگاه صنعتی سهند منعقد شد.


منبع:

1400/05/20
09:23:13
0.0 / 5
698
تگهای انعقاد توافق نامه های مشترک در پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت: دانشگاه , صنعت , فناوری
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
بیست و یکم