رویداد توسعه صادرات برای دانش بنیانها

رویداد توسعه صادرات برای دانش بنیانها

رویداد توسعه صادرات با هدف کاربردی کردن حضور دانش بنیان ها در بازارهای جهانی انجام می شود.به گزارش بیست و یکم به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، «رویداد توسعه صادرات» با هدف پشتیبانی از افراد و شرکت های مستعد برای ورود به بازار پروژه های برون سپاری شده بین المللی ۹ تیرماه توسط مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می گردد.
محور اصلی این رویداد آشنایی بیشتر با مفاهیم برون سپاری پروژه ها و نحوه دریافت و شناخت فرهنگ بازار بین المللی و راهکارهای حل مشکلات ناشی از تحریم است و «فریلنسرها»، «افراد جویای مهارت در این حوزه» و «افراد دارای مهارت فنی در زمینه های فناوری اطلاعات و صنایع خلاق و شرکت های خلاق و دانش بنیان مخاطبان اصلی» نیز مخاطبان اصلی آن هستند.
افراد و شرکت های مستعد ورود به بازار بین المللی تا ۴ تیرماه فرصت دارند در این رویداد ثبت نام کنند و از کد تخفیف ۸۰ درصدی هلدینگ گرین وب و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برخوردار شوند.
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری طی این چند سال، رویدادهای مختلفی را با هدف توسعه صادرات و ایجاد بازار بین المللی برای محصولات دانش بنیان برگزار کرده است. رویداد توسعه صادرات نیز با نگاه به بازارهای جهانی در تلاش است تا ظرفیت های موجود صادراتی شرکت های دانش بنیان و خلاق را شناسایی کند و به این بازار پیوند بزند.

1400/04/06
11:16:14
0.0 / 5
728
تگهای رویداد توسعه صادرات برای دانش بنیانها: دانش بنیان , شركت , فناوری , فناوری اطلاعات
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بیست و یکم