غول های فناوری خودران برای توسعه ایمنی این فناوری همكاری می كنند

دست دادن با دشمن به خاطر جان مردم

دست دادن با دشمن به خاطر جان مردم

بیست و یكم: شركت لیفت با اوبر، فورد و تویوتا برای توسعه امنیت فناوری خودران همكاری خواهند كرد.


به گزارش بیست و یكم به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، همانطور كه بعضی از فیلم های جذاب از تسلا و دیگران نشان داده اند، فناوری خودران پتانسیل افزایش امنیت جاده ها را دارد. با این وجود، تعداد معدودی از حوادث كه توسط خودرو های خودران اوبر و تسلا به وجود آمده و منجر به خسارت و تلفات شده، خیلی برجسته شده است.
بدین سبب شركت "لیفت"(Lyft) به شركت های فورد، GM، تویوتا و اوبر بعنوان عضو اصلی كنسرسیوم ایمنی خودرو های خودران(AVSC) كه در آوریل ۲۰۱۹ با هدف تقویت ایمنی خودرو های خودران به وجود آمده است، پیوست.
عضویت در این كنسرسیوم به "لیفت" اجازه می دهد تا برای توسعه امنیت فناوری خودران با رهبران صنعت خودروسازی هماهنگ شود و با هم بهترین روش ها را به اشتراك گذارند تا یك همكاری در سطح بین المللی ایجاد شود.
لیفت امیدوار است با همكاری با سایر اعضای AVSC، استانداردهای ایمنی جدیدی ایجاد كند كه مانند كاری كه كمربند ایمنی و كیسه هوا در ایمنی خودرو ها كرد، مردم را نسبت به فناوری خودران مطمئن كند.
لیفت می گوید: ما به فناوری خودران اعتقاد داریم، برای اینكه با كاهش رانندگی در حالت مستی و تصادفات قابل اجتناب می تواند ۱۰ میلیون زندگی را طی یك دهه در سطح جهان نجات دهد.
"لیفت" فكر می كند به لطف بینش به دست آمده از میلیون ها ساعت آزمودن رانندگی روی پلت فرم خودران خود می تواند كمك شایانی به این كنسرسیوم كند.
این مساله كه "لیفت" در این كنسرسیوم با رقیب جدی خود یعنی "اوبر" همكاری خواهد كرد، نشانه خوبی از این است كه شركت های خودران مایل به همكاری برای منافع مشترك هستند.
"لیفت" می گوید: ما نمی توانیم به این مساله مثل مسابقه اسب دوانی نگاه نماییم كه هر كس فكر خودش باشد تا زودتر به خط اختتام برسد. حداقل نه هنگامی كه زندگی انسان ها در معرض خطر باشد.
منبع:

1398/07/24
22:37:21
5.0 / 5
4224
تگهای دست دادن با دشمن به خاطر جان مردم: استاندارد , شركت , صنعت , فناوری
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان بیست و یكم
بیست و یکم