عكس روز آژانس فضایی اروپا؛

معرفی و فراخوان دوره كارآموزی آژانس فضایی اروپا

معرفی و فراخوان دوره كارآموزی آژانس فضایی اروپا

آژانس فضایی اروپا بتازگی در حساب کاربری خود در اینستاگرام تصاویری منتشر نمود و در آن به معرفی دوره استخدام کارآموز فارغ التحصیل جوان (Young Graduate Trainee) این سازمان پرداخت.


به گزارش بیست و یکم به نقل از ایسنا، این سازمان در این زمینه نوشت: پیش از اختتام پویش/دوره استخدام کارآموز فارغ التحصیل جوان (YGT) سال ۲۰۲۱ ما می خواستیم "السیا ان دی کر زیانبا" (Elsia Ndeckere-Ziangba) کارآموز متولد جمهوری آفریقای مرکزی و بزرگ شده در فرانسه را به شما معرفی نماییم. اشتیاق السیا به فیزیولوژی انسان و فناوری های پزشکی او را به سمت پیوستن در چالش "کارآموز فارغ التحصیل جوان" تیم پزشکی فضایی ما سوق داد.


قبل، در حین و پس از ماموریت در فضا، فضانوردان باید ارزیابی های بدنی را توسط متخصصان ورزش و ارزیابی های پزشکی را توسط پزشکان متخصص که "جراحان پرواز" (flight surgeons) نامیده می شوند، انجام دهند. این ارزیابی ها موفقیت ماموریت و سلامتی فضانورد را تضمین می نماید و اغلب با بهره گیری از سیستم ها یا پشتیبانی های مختلف انجام می شود.


ما یک پلت فرم داریم که می توانیم تمام ارزیابی ها را در آن تکمیل و ذخیره کرده و داده ها را با ابزارهای مختلف تجزیه و تحلیل نماییم و این همان جایی است که السیا کار می کند. کار او پیکربندی سیستم مدیریت داده بمنظور برآوردن نیازهای تیم پزشکی فضایی است. وی به صورت روزمره ارزیابی ها را به فرمت دیجیتال تبدیل می کند و کارپوشه هایی برای نظارت بر سلامت فضانوردان و پشتیبانی آموزشی و مستندسازی پایگاه داده می سازد.
در این شغل او ماموریت تیم پزشکی فضایی را که شامل خیلی از مشاغل مختلف (اعم از پزشکان، مهندسین پزشکی، متخصصان ورزش و محققان) و کارهای زیادی که آنها برای اطمینان از موفقیت پرواز فضایی انجام می دهند را مشاهده کرده و با آنها آشنا می شود.
محققان همیشه با بهره گیری از تکنولوژیهای جدید و کار بر روی مشکلات جدید علمی به دنبال راه هایی برای نوآوری و بهبود پروازهای فضایی انسان هستند. السیا این فرصت را دارد که پشت صحنه این تحقیقات را ببیند و همیشه در حال یادگرفتن چیزهای جدید باشد. افراد علاقمند می توانند تا پیش از ۱ مارس ۲۰۲۱ به سایت ما مراجعه کنند و برای کارآموزی درخواست دهند.1399/12/07
23:44:15
0.0 / 5
662
تگهای معرفی و فراخوان دوره كارآموزی آژانس فضایی اروپا: آموزش , اینستاگرام , تحقیقات , تكنولوژی
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
بیست و یکم