راه اندازی پلت فرم اختصاص شناسه پستی برای افراد

راه اندازی پلت فرم اختصاص شناسه پستی برای افراد

بیست و یکم: یک شرکت دانش بنیان موفق به راه اندازی پلتفرمی برای جایگزینی یک کد هفت رقمی به جای آدرس پستی افراد شده است.به گزارش بیست و یکم به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، یک شرکت دانش بنیان پلتفرمی با ۲۰ هزار کاربر فعال، راه اندازی کرده که یک آدرس همراه و مادام العمر برای افراد خواهد بود.
در واقع این شناسه جایگزین نشانی افراد برای ارسال و دریافت مرسوله خواهد شد و در آینده کلیه خدمات شهری مکان محور با عرضه این شناسه قابل دریافت خواهد بود.
حمیدرضا توکلی، مدیرعامل شرکت دانش بنیان طراحی کننده این پلت فرم اظهار داشت: هدف از تاسیس این پلت فرم ایجاد یک خدمت زیر ساختی با هدف ارتقا و بهبود آدرس دهی به مخاطبان با ایجاد یک صندوق الکترونیکی(box-E ) است.
وی اضافه کرد: این پلت فرم راهی برای دریافت انواع خدمات پستی و شهری و مدیریت صندوق شخصی پستی (box personal) برای ارسال و دریافت مرسولات اشخاص حقیقی، حقوقی و صاحبان کسب و کار است.
وی با تکیه بر اینکه داشتن یک آدرس دائم، مدیریت نشانی به صورت آنلاین، آسان نویسی و چاپی شدن آدرس، پیشگیری از خطاهای انسانی در آدرس نویسی و ارسال موفق مرسولات، مدیریت صندوق مرسولات مجازی، مدیریت صندوق شخصی پستی personalbox و حفظ حریم خصوصی در آدرس دهی از عمده ترین مزایای این سامانه است، اظهار داشت: بزودی امکان دریافت و ارسال مرسولات پستی بین المللی هم از راه این پلت فرم امکانپذیر خواهد شد و در نظر داریم تا علاوه بر نسخه آنلاین، اپلیکیشن این پلت فرم را هم برای دسترسی ساده به اطلاعات مرسوله برای موبایل ظرف مدت کوتاهی راه اندازی نماییم.
به گزارش بیست و یکم به نقل از مهر، این پلت فرم از دو ماه پیش به صورت رسمی شروع به کار کرده است و تابحال ۲۰ هزار کاربر فعال در سامانه خود دارد و ۳۵۰ هزار مرسوله پستی در این زمان تحویل شده است. راه اندازی این پلتفرم، با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی به نتیجه رسیده است.


منبع:

1399/11/25
14:33:48
0.0 / 5
786
تگهای راه اندازی پلت فرم اختصاص شناسه پستی برای افراد: اپل , اپلیكیشن , الكترونیكی , حقوق
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
بیست و یکم