با انعقاد تفاهم نامه؛

توسعه زیست بوم آزمون های شناختی

توسعه زیست بوم آزمون های شناختی

تفاهم نامه همکاری با هدف کمک به سازوکار اجرائی زیست بوم آزمون های شناختی کشور منعقد شد.به گزارش بیست و یکم به نقل از ستاد توسعه علوم و فناوری شناختی، ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی و سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند. این تفاهم نامه با هدف مشارکت در کمک به سازوکار اجرائی زیست بوم آزمون های شناختی در کشور و بومی سازی و اعتبارسنجی آزمون های روانشناسی به امضا رسید.
این تفاهم نامه با هدف توسعه اکوسیستم آزمون های شناختی بین دکتر مجید نیلی احمد آبادی دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی و محمد حاتمی رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران منعقد شد.
براساس این تفاهم نامه، طرفین در زمینه تشریک مساعی و استفاده حداکثری از امکانات، ظرفیت ها و فرصت ها برای توسعه و پیشبرد اهداف مشترک توسعه اکوسیستم آزمون های شناختی در کشور، تسهیل در امر تولید محتواهای استاندارد آموزشی، برگزاری دوره های آموزشی، کارگاه ها و جلسات پرسش و پاسخ، انجام مطالعات پژوهشی مشترک و انتقال دانش و تجربیات با یکدیگر همکاری می کنند.
برگزاری دوره های آموزشی، تدوین متون و تامین اساتید در حوزه علوم شناختی و صدور گواهینامه آخر دوره ها، ترویج و اطلاع رسانی و آگاه سازی نسبت به توسعه سرمایه شناختی در جامعه و نیز مقررات اکو سیستم آزمون های شناختی از دیگر زمینه های این توافق نامه همکاری بیان شده است.

1399/11/16
13:06:57
0.0 / 5
527
تگهای توسعه زیست بوم آزمون های شناختی: آموزش , استاندارد , پژوهش , تولید
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان بیست و یكم
بیست و یکم