در گزارش بیست و یكم اعلام شد؛

واكسن ایرانی كرونا به گروه دوم تزریق شد

واكسن ایرانی كرونا به گروه دوم تزریق شد

مسئول تیم نظارت بر آزمایشات انسانی واکسن کرونا ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) با اشاره به اینکه تزریق واکسن کرونای ایرانی گروه دوم انجام شد، اظهار داشت: تزریق این واکسن در گروه سوم، از شنبه است.دکتر حامد حسینی، مدیر مرکز کارآزمایی بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: تزریق واکسن کرونا در پروژه کارآزمایی بالینی بعنوان تست انسانی بر ۴ داوطلب که در گروه دوم بودند انجام گرفت.
مسئول تیم نظارت بر آزمایشات انسانی واکسن کرونا ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) اضافه کرد: همینطور آزمایش خون سه نفر داوطلب گروه اول هم انجام شد و محل اقامت (هتل) را ترک کردند و تا یک هفته در منزل خواهند ماند.
حسینی با اشاره به اینکه این واکسن در دو دوز روز صفر و روز ۱۴ تزریق می شود، اضافه کرد: ۳ داوطلب گروه اول پس از یک هفته به محل هتل می آیند که دوز دوم را دریافت نمایند.
وی با تکیه بر اینکه هر داوطلب در دوره ۲۸ روزه مورد مطالعه قرار می گیرند، تصریح کرد: ۴ نفری که متعلق به گروه دوم بودند و تزریق آنها اخیرا انجام شده، تا یک هفته در هتل اقامت دارند.
مدیر مرکز کارآزمایی بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران اضافه کرد: تا روز شنبه، بیستم دیماه که گروه سوم برای تزریق اول وارد هتل می شوند داده های گروه دوم مورد مطالعه و پایش قرار می گیرند.
وی اضافه کرد: گروه سوم ۷ نفر هستند.

1399/10/17
23:53:50
0.0 / 5
479
تگهای واكسن ایرانی كرونا به گروه دوم تزریق شد: آزمایش , دانشگاه
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بیست و یکم