درب یخچال های جدید با فرمان صوتی باز می شود

درب یخچال های جدید با فرمان صوتی باز می شود

به گزارش بیست و یکم حالا در دورانی که انسان به دنبال شیوع کرونا در لمس اشیاء با وسواس عمل می کند، این می تواند خبر خوبی باشد که برای باز کردن درب یخچال هم نیازی به لمس آن نباشد و تنها با دستور صوتی باز شود.


به گزارش بیست و یکم به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، یخچال و فریزرهای قابل کنترل با فرمان صوتی از قبل تبدیل به یک حقیقت عملی شده اند، اما حالا شرکت "ال جی" آنرا مفیدتر و کاربردی تر کرده است.
این غول فناوری خط تولید ۲۰۲۱ یخچال های خود معروف به "InstaView" را معرفی کرده است که درب آن می تواند با یک فرمان صوتی باز شود. این خصوصیت به خصوص برای زمانی مفید می باشد که دستان شما با مواد غذایی پر است و نمی توانید درب یخچال را باز کنید. همینطور نباید از این نکته غافل بود که در دوران همه گیری باید مراقب آنچه لمس می نماییم هم باشیم.
در این یخچال های جدید همینطور می توان با فرمان های صوتی به بررسی مواردی مانند دستگاههای یخ ساز و تأمین آب یا حتی سوال درباره برنامه روز پرداخت.
این مدلهای جدید همینطور دارای ضدعفونی کننده مبتنی بر نور ماوراء بنفش در قسمت شیر آب هستند که این خصوصیت هم به خصوص برای دوران همه گیری مفید می باشد.
شرکت "ال جی" نوید یک صفحه شیشه ای ۲۳ درصد بزرگتر نسبت به مدل قبلی را داده است.
این شرکت قیمت و تاریخ دقیق عرضه محصول جدید خویش را مشخص نکرده است. اما انتظار می رود که مانند مدلهای گذشته طولی نکشد تا به بازار راه یابند.
این خصوصیت کنترل صوتی یخچال می تواند خیلی مفید واقع شود و باز کردن درب یخچال بدون احتیاج به استفاده از دستان خود می تواند دردسرهای ما را برای قرار دادن مواد غذایی مختلف درون یخچال از بین ببرد.
منبع:

1399/10/09
13:07:11
0.0 / 5
545
تگهای درب یخچال های جدید با فرمان صوتی باز می شود: تولید , دستگاه , شركت , فناوری
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان بیست و یكم
بیست و یکم