در یك نشست مشترك؛

چالش های صنعت داروی ایران و اندونزی مطرح می شوند

چالش های صنعت داروی ایران و اندونزی مطرح می شوند

بیست و یکم: فرصت ها و چالش های صنعت دارو در یک همکاری مشترک بین المللی با اندونزی بررسی می شود تا این صنعت با ظرفیت های چندجانبه کشورها توسعه یابد.به گزارش بیست و یکم به نقل از معاونت علمی و فناوری، ستاد توسعه زیست فناوری و کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش هستند تا با کمک ظرفیت های بین المللی فرصت ها و چالش های صنعت دارو را رفع کنند. در این راستا پنجمین نشست تجاری مشترک ایران و اندونزی در حوزه سلامت با همکاری این دو نهاد انجام می شود.
در این رویداد مقرر است چالش های صنعت دارو در یک نشست دوجانبه بررسی و راه کارهای نوینی برای آن ارائه شود.
پنجمین نشست تجاری مشترک ایران و اندونزی در حوزه سلامت ۲۵ آذرماه سال جاری با حضور مصطفی قانعی دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام می شود. همین طور معاون توزیع و تولید دارو و همین طور معاون بیمه و تامین مالی وزارت بهداشت کشور اندونزی به همراه یکی از فعالان اندونزیایی صنعت دارو در این رویداد حضور دارند.
بازار دارو در اندونزی از رشد سالیانه ۵.۰۴ درصد برخوردارست. هم اکنون ۲۱ درصد بازار دارویی اندونزی در اختیار شرکت های داخلی است و ۱۱ درصد آنرا نیز شرکت های خارجی پوشش می دهند. برگزاری اینگونه رویدادها تسهیل گر مسیر صادرات محصولات دارویی دانش بنیان های ایرانی به این کشور می تواند باشد.


منبع:

1399/09/17
09:16:00
5.0 / 5
726
تگهای چالش های صنعت داروی ایران و اندونزی مطرح می شوند: تولید , دانش بنیان , شركت , صنعت
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بیست و یکم