صادرات فرش ایرانی با خواص آنتی باكتریال به چند قاره

صادرات فرش ایرانی با خواص آنتی باكتریال به چند قاره

به گزارش بیست و یكم یك تولید كننده فرش كه از فناوری نانو در تولید فرش های خود بهره برده توانسته فرش های آنتی باكتریال خویش را به چند قاره صادر كند.به گزارش بیست و یکم به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، یک شرکت نساجی موفق به صادرات فرش های ایرانی حاوی نانومواد آنتی باکتریال به کشورهای مختلف اروپایی، آفریقایی و آسیایی شده است. اتریش، آلمان و انگلستان بعضی از مقاصد صادراتی فرش های این است.
فرش های تولید شده با این نخ ها از خواص آنتی باکتریال برخوردار بوده و به علت استفاده از نانومواد، رشد باکتری و کپک در این فرش ها به شدت کاهش یافته و بسیار سلامت محور هستند. ازاین رو برای کودکان و افراد کهنسال که نسبت به آلودگی های محیطی حساسیت بیشتری دارند مناسب اند.
میکروب ها، باکتری ها و میکروارگانیسم ها مانند کورینه باکتریوم گزروزیس، از علل اصلی ایجاد بیماری ها، عفونت ها و ایجاد بوی بد هستند. بنابراین استفاده از مواد ضدعفونی کننده که منجر به کاهش فعالیت این موجودات می شود، می تواند حائز اهمیت باشد. در این میان فعالیت ضدمیکروبی نقره به اثبات رسیده و در کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار گرفته است.
این تولید کننده با هدف پیشگیری از بوگرفتن فرش در اثر تماس عرق بدن با سطح آن در مراکز پر رفت و آمد مانند مساجد و نواحی مسکونی، مبادرت به تولید محصول فرش آنتی باکتریال و عرضه‌ی آن به بازارهای داخلی و خارجی کرده است.
در طول سال های گذشته اتریش، آلمان، چین، عراق، روسیه، انگلیس، امارات، بحرین، عربستان و عمان بخشی از مقاصد صادراتی فرش های آنتی باکتریال این شرکت بوده است.
فرش های نانویی گواهی نانومقیاس و سیب سبز سلامت را هم دریافت کرده است.


منبع:

1399/03/25
23:34:42
5.0 / 5
2307
تگهای صادرات فرش ایرانی با خواص آنتی باكتریال به چند قاره: تولید , شركت , فناوری , كاربر
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
بیست و یکم