دستاورد یك شركت دانش بنیان؛

کنترل و نظارت ساختمان ازراه دور با سامانه ایران ساخت

کنترل و نظارت ساختمان ازراه دور با سامانه ایران ساخت

به گزارش بیست و یکم، سامانه مدیریت هوشمند ساختمان که به دست متخصصان یک شرکت دانش بنیان طراحی و تجاری سازی شده است، امکان کنترل و نظارت بر تمامی بخش های ساختمان را به صورت هوشمند فراهم می آورد.به گزارش بیست و یکم به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، یکی از دغدغه های شهروندان و ساکنان غیر تجاری، امکان نظارت، مدیریت و کنترل بخش های مختلف ساختمان، خصوصاً در مواقع عدم حضور و فاصله های دور است. بر همین اساس، متخصصان با بهره گیری از فناوری های مختلف، دست به طراحی سامانه هایی زده اند که امکان نظارت و مدیریت بخش های مختلف را امکان پذیر می کند.
محمدعلی فراقیان، مدیرعامل شرکت دانش بنیان ابزار صنعت موج ساز با اشاره به طراحی و تجاری سازی سیستم مدیریت هوشمند ساختمان عنوان کرد: باتوجه به نیاز بازار و همین طور بالا بودن قیمت محصولات وارداتی، در راه ساخت این سامانه قدم گذاشتیم. این محصول علاوه بر اینکه موجب بهینه سازی مصرف انرژی می شود، از امکان کنترل توسط کامپیوتر و تلفن همراه هوشمند برخوردار بوده و باتوجه به طراحی و ساخت دستگاه در داخل کشور، امکان ارائه قابلیت های مختلف و سفارشی، متناسب با در خواست کارفرما و برمبنای معماری ساختمان فراهم گشته است.
وی با اشاره به اینکه استفاده از سامانه هوشمند مدیریت ساختمان، موجب کاهش مصرف حامل های انرژی در ساختمان می شود، افزود: تمام قشرهای جامعه به سبب این که این محصول در ساختمان نصب می شود، مخاطب این محصول به شمار می آیند.
مدیرعامل شرکت ابزار صنعت موج ساز، ارائه خدمات پشتیبانی و هزینه تمام شده پایین تر را از دیگر مزایای سامانه هوشمند مدیریت ساختمان این شرکت دانشست و اظهار داشت: کیفیت محصول تولیدی، قابلیت سفارشی سازی و قیمت پایین محصول موجب رقابت با نمونه های داخلی و خارجی شده است. این محصول با قیمت یک سوم نمونه خارجی به مشتری عرضه می شود.
فراقیان همین طور درباره ی اشتغال به وجود آمده در شرکت دانش بنیان ابزار صنعت موج ساز اظهار داشت: ۱۱ نفر در شرکت بصورت مستقیم مشغول بکار هستند و حدود ۱۶ نفر هم بصورت غیر مستقیم با شرکت همکاری دارند


منبع:

1403/01/27
14:05:48
0.0 / 5
356
تگهای کنترل و نظارت ساختمان ازراه دور با سامانه ایران ساخت: تولید , خدمات , دانش بنیان , دستگاه
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان بیست و یكم
بیست و یکم