فورد از كارمندان خود آزمایش كووید-۱۹ می گیرد

فورد از كارمندان خود آزمایش كووید-۱۹ می گیرد

به گزارش بیست و یكم شركت ˮفوردˮ می خواهد برای بازگشایی كارخانه های خود، آزمایش كووید-۱۹ را روی كارمندان خود انجام دهد.


به گزارش بیست و یکم به نقل از ایسنا و به نقل از تک کرانچ، شرکت "فورد"(Ford) اعلام نموده که می خواهد کارمندانی که مشکوک به داشتن نشانه های کروناویروس هستند را آزمایش کند تا برای بازگشایی کارخانه در ماه جاری آماده شود.
این شرکت در نظر دارد تا بعضی از عملیات اجرایی و تولید را از فردا در کارخانه واقع در آمریکای شمالی آغاز کند. فورد همینطور می خواهد ۱۲ هزار کارمند را که وظایفی مانند طراحی و آزمایش وسیله نقلیه را بر عهده دارند و کار آنها از راه دور صورت نمی گیرد، به کارخانه بازگرداند.
فورد می خواهد ابتدا "واکنش زنجیره ای پلیمراز"(PCR) را انجام دهد تا افراد مبتلا به کووید-۱۹ را شناسایی کند. از این آزمایش، برای شناسایی آر. ان. ای ویروس استفاده می شود نه برای شناسایی پادتن هایی که واکنش ایمنی بدن هستند.
فورد برای انجام دادن این آزمایش ها، قراردادهایی را با سامانه های سلامت امضا نموده است. این شرکت در طرح جدید خود، با سازمان "Beaumont Health" در میشیگان، "دانشگاه لوییویل"(UofL) در کنتاکی، "دانشگاه لیبرتی"(Liberty Hospital) در کانزاس، "مرکز پزشکی دانشگاه شیکاگو"(UChicago Medicine) و "بیمارستان یادبود اینگالس"(Ingalls Memorial Hospital) همکاری خواهد نمود.
شرکت فورد، جمعا ۷۲ هزار نفر را در جنوب شرقی میشیگان، لویی ویل، کانزاس و شیکاگو استخدام کرده است.
دکتر "والتر تالامونتی"(Walter Talamonti)، مدیر پزشکی فورد اظهار داشت: قراردادهای جدید فورد با سازمان های سلامت، به این شرکت امکان خواهند داد تا افراد مشکوک به داشتن نشانه های کووید-۱۹ را آزمایش کند و نتایج را طی ۲۴ ساعت به دست بیاورد.
نتایج آزمایش ها، در اختیار پزشکان شرکت قرار می گیرند تا علاوه بر افراد مبتلا، کارمندانی که امکان دارد با آنها در تماس باشند، شناسایی شوند. کارمندان شناسایی شده، به مدت ۱۴ روز در قرنطینه قرار می گیرند.
"کن واشنگتن"(Ken Washington)، مدیر ارشد فناوری فورد اظهار داشت: شرکت ما می خواهد آزمایش های خویش را گسترش دهد. فورد در نظر دارد در آینده، آزمایش داوطلبانه پادتن را برای کارمندان خود آغاز کند.1399/02/28
14:32:52
5.0 / 5
2386
تگهای فورد از كارمندان خود آزمایش كووید-۱۹ می گیرد: آزمایش , تولید , دانشگاه , شركت
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان بیست و یكم
بیست و یکم