تداوم استفاده از كاشی های آنتی باكتریال نانو در بیمارستان ها

تداوم استفاده از كاشی های آنتی باكتریال نانو در بیمارستان ها

به گزارش بیست و یكم عضو هیئت مدیره یك شركت دانش بنیان اظهار داشت: كماكان، كاشی های آنتی باكتریال این شركت در بیمارستان های شهرهای مختلف مورد استفاده قرار گرفته است.به گزارش بیست و یکم به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، علی سید معصومی، عضو هیأت مدیره اظهار داشت: در سال ۱۳۹۸ نیز همانند سال های پیش از آن، از کاشی های آنتی باکتریال این شرکت، در بیمارستان های مختلف استفاده شده است.
معصومی با اشاره به صادرات کاشی های تولید شده با فناوری در این شرکت اظهار داشت: مقرر است طبق برنامه ریزی ها این کاشی های نانو، به کشورهای امارت، ترکیه، کویت صادر شود.
عضو هیئت مدیره شرکت از فروش در حدود ۴ هزار مترمربع از کاشی های نانو در سال ۹۸ آگاهی داد و اضافه کرد: پیش بینی می نماییم امسال بین ۱۰ تا ۱۲ هزار مترمربع از کاشی های آنتی باکتریال نانویی شرکت در پروژه های مختلف استفاده گردد.
سید معصومی از توسعه فناوری کاشی های آنتی باکتریال این شرکت آگاهی داد و اظهار داشت: کاشی های آنتی باکتریالی که هم اکنون تولید می نماییم ضدباکتری بوده و ما در حال توسعه این فناوری هستیم تا بتوانیم ویروس ها را نیز با فناوری نانو از بین ببریم.
وی افزود: در بیمارستان ها باید کاشی های به صورت روزانه ضدعفونی شوند اما استفاده از این کاشی های نانو، بیمارستان را از ضدعفونی روزانه بی نیاز می کند که این کار سبب کاهش هزینه های بیمارستان می شود. اما برخی مدیران، به علت تفاوت قیمت کاشی های نانو نسبت به کاشی های معمولی، باوجود تایید عملکرد کاشی های نانو، به علت ارزان تر بودن به سراغ کاشی های معمولی می روند این در شرایطی است که اگر هزینه ضدعفونی روزانه در نظر گرفته شود، خرید کاشی های نانو مقرون به صرفه تر خواهد بود.


منبع:

1399/02/14
20:51:04
5.0 / 5
2580
تگهای تداوم استفاده از كاشی های آنتی باكتریال نانو در بیمارستان ها: تولید , دانش بنیان , شركت , فناوری
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
بیست و یکم