در قالب رویداد تانا ؛

طرح های فناورانه در رابطه با مدیریت سبز عرضه می شوند

طرح های فناورانه در رابطه با مدیریت سبز عرضه می شوند

به گزارش بیست و یکم، دانشگاه صنعتی امیرکبیر مبادرت به برگزاری رویداد «تانا» با هدف عرضه دستاوردهای محققان در حوزه مدیریت سبز کرده است.


به گزارش بیست و یکم به نقل از ایسنا، یکی از ابزارهای کلیدی توسعه بازار شرکتهای دانش بنیان و فناور، برگزاری رویدادهای عرضه و تقاضای نیازهای فناورانه به منظور ارتباط نزدیک بین شرکتهای متقاضی فناوری و شرکتهای عرضه کننده فناوری است.

ازاین رو پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، رویداد «تانا» در حوزه مدیریت سبز را برگزار می نماید. این رویداد با هدف ایجاد و توسعه تعاملات سازنده بین سازمان ها و نهادهای صاحب نیاز و مسئله، تیم های فناور و صاحب راهکار و سرمایه گذاران، ۱۰ اسفندماه سالجاری برگزار می شود.

از دیگر اهداف برگزاری رویداد تانا میتوان به شناسایی پتانسیل ها، تیم های شایسته و طرح های فناورانه و نوآورنه در حوزه مدیریت سبز، تسهیل ارتباط مؤثر میان صاحبان ایده و سرمایه گذاران، شناسایی و رفع نیازهای فناورانه اعلام شده از جانب سازمان ها و نهادهای صاحب مسئله و توسعه بازار شرکتهای فناور و دانش بنیان و طرح های فناورانه اشاره نمود.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، بهینه سازی مصرف انرژی، مدیریت سبز (پساب، پسماند و انرژی)، مدیریت پسماند(شهری، کشاورزی و صنعتی) و پساب ( صنعتی و شهری) محورهای این رویداد به شمار می روند.
منبع:

1401/11/19
12:17:32
0.0 / 5
511
تگهای طرح های فناورانه در رابطه با مدیریت سبز عرضه می شوند: تحقیقات , دانش بنیان , دانشگاه , شركت
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان بیست و یكم
بیست و یکم