مسابقه مجازی کتابخوانی هشت بهشت ویژه دانش آموزان برگزار می گردد

مسابقه مجازی کتابخوانی هشت بهشت ویژه دانش آموزان برگزار می گردد

به گزارش بیست و یکم، معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران سومین دوره مسابقات مجازی کتابخوانی «هشت بهشت» را با مبحث کتاب «خاطرات احمد احمد»، ویژه دانش آموزان سراسر کشور (متوسطه دوم) برگزار می نماید.به گزارش بیست و یکم به نقل از ایسنا، کتاب «خاطرات احمد احمد» نوشته محسن کاظمی، خاطرات تلخ و شیرینی است از کسانی که برای رسیدن به فجر، بهایی سنگین پرداخته و البته از مدعیانی که در نیمه راه تغییر جهت دادند. کار نگارش این کتاب که ۴ سال به طول انجامید، با مصاحبه های طولانی مدت احمد احمد، در تابستان ۷۶ شروع شد.

احمد احمد، از مبارزان در دوره پهلوی دوم است. به دلیل نوع مبارزاتش با گروههای مبارز بسیاری همکاری و فعالیت داشته و به جهت آن چندین بار دستگیر، شکنجه و زندانی شده است. وی در آخرین برخورد با مأموران ساواک از ناحیه پا تیر خورد و مصدوم و معلول شد.

«خاطرات احمد احمد» در ۹ بخش و با موضوع هایی مانند دوران کودکی و اوضاع خانوادگی، تحصیلات ابتدایی و متوسطه، آشنایی با اندیشه حضرت امام خمینی (ره)، عضویت در انجمن ضدبهائیت، فعالیت در حزب ملل اسلامی، دوران دستگیری و زندان قزل قلعه و شکنجه های مرگبار، ازدواج و دستگیری مجدد، ارتباط با شهید اندرزگو و درگیری با ساواک، دوران انقلاب و تظاهرات مردمی و آزادی، جنگ تحمیلی و حضور در جبهه نوشته و تنظیم شده است.

این مسابقه جمعه ۵ اسفند ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۹ تا ۲۴ به صورت مجازی (آنلاین) برگزار می گردد و به دانش آموزان برگزیده این مسابقه جوایز ۵ میلیون ریالی اهدا خواهد شد.

دانش آموزان علاقه مند کتابخوانی جهت شرکت در این مسابقه نیازی به ثبت نام در پایگاه باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران به نشانی bookrc.ir ندارند و کافیست در روز برگزاری آزمون، اطلاعات خویش را در صفحه مربوطه وارد کنند.

همچنین عضویت در کانال تلگرامی مسابقات کتابخوانی هشت بهشت با شناسه FJUTBookRC @ امکانپذیر است.


1401/11/18
10:27:03
0.0 / 5
513
تگهای مسابقه مجازی کتابخوانی هشت بهشت ویژه دانش آموزان برگزار می گردد: دانشگاه , شركت , مجازی
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
بیست و یکم