دبیر هیات امنای جهاد دانشگاهی:

راه اندازی نخستین ها در جهاد دانشگاهی خوزستان، نشان دهنده غنای آن است

راه اندازی نخستین ها در جهاد دانشگاهی خوزستان، نشان دهنده غنای آن است

به گزارش بیست و یکم، خوزستان دبیر هیات امنای جهاد دانشگاهی اظهار داشت: نخستین موسسه آموزش عالی و نخستین شعب خبرگزاری های ایسنا و ایکنا در استان خوزستان افتتاح شد که این نشان دهنده اهمیت و جایگاه و غنای جهاد دانشگاهی خوزستان است.محمدرضا پورعابدی در آیین تکریم و معارفه رئیس پیشین و سرپرست جدید جهاد دانشگاهی خوزستان که امروز (۲۰ دی ماه) در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان برگزار شد، اظهار نمود: من در سال ۶۸ رسما به جهاد دانشگاهی وارد شدم و نسل دومی جهاد بودم. از سال ۶۸ تا ۷۰ بعنوان معاون فرهنگی و از سال ۷۰ تا ۷۳ معاون پژوهش جهاد دانشگاهی بودم و از سال ۷۳ تا ۸۵ مسئولیت جهاد خوزستان را بر عهده داشتم.

به گزارش بیست و یکم به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: دهه ۷۰ نخستین سال هایی بود که موسسات غیر انتفاعی مشغول به فعالیت شده بودند؛ یک میلیون نفر در کنکور شرکت می کردند و جمعیت زیادی پشت کنکور می ماندند. در همان سال ها در دو رشته کامپیوتر و زبان انگلیسی دانشجو پذیرفتیم و دکتر علوی از نخستین دانشجویان زبان بود و از آن زمان وارد حوزه فعالیت در جهاد شد. پس از آن بعنوان معاون فرهنگی و آموزشی و سپس بعنوان رئیس جهاد خوزستان و مدیری نسل چهارمی، مسئولیت گرفت.

دبیر هیات امنای جهاد دانشگاهی اظهار داشت: جهاد دانشگاهی خوزستان هم در کشور و هم درون خود موفق به عرضه نیروی انسانی خوب بوده است. زمانی که مسئول شدم، وقتی در جلسات حضور پیدا می کردم مرتبا گفته می شد خوزستان محروم است و بعنوان یک خوزستانی احساسم این بود که محرومیت از استان و مردم نیست بلکه از ما مسؤلان است. بنابراین همه تلاش این بود که حداقل در جهاد دانشگاهی این چنین نباشیم و بسیاری از نخستین هایی که در جهاد کشور وجود داشت در خوزستان رخ داد.

وی اظهار داشت: نخستین موسسه آموزش عالی و نخستین شعب خبرگزاری های ایسنا و ایکنا در استان خوزستان افتتاح شد که این نشان دهنده اهمیت و جایگاه و غنای جهاد دانشگاهی خوزستان است. اینکه مطرح می شود خوزستان محروم است، چنین چیزی وجود ندارد و استان خوزستان پتانسیل های فوق العاده ای دارد و این محرومیت اگر وجود داشته باشد در مدیرانی مانند من و امثال من است.
1401/10/20
16:30:23
0.0 / 5
405
تگهای راه اندازی نخستین ها در جهاد دانشگاهی خوزستان، نشان دهنده غنای آن است: آموزش , پژوهش , دانشگاه , شركت
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
بیست و یکم