عرضه مجانی كتاب های الكترونیكی و صوتی به قرنطینه شدگان

عرضه مجانی كتاب های الكترونیكی و صوتی به قرنطینه شدگان

به گزارش بیست و یكم شركت اپل به منظور تشویق مردم آمریكا به در خانه ماندن و ادامه قرنطینه خانگی مبادرت به عرضه كتاب های الكترونیكی و صوتی به صورت مجانی به آنها كرده است.


به گزارش بیست و یكم به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، اپل هم اكنون به كاربران برنامه كتاب در ایالات متحده به صورت مجانی خدمات می دهد.
بدین ترتیب از این پس كه كاربران در آمریكا این برنامه را باز كنند، اعلانی را مشاهده می كنند كه از آنها دعوت می كند به كاوش در میان كتاب های رایگان، خواندن كتاب برای بچه ها و كتاب های صوتی برای كل خانواده بپردازند.
كاربر با ضربه زدن روی این پیام به یك مجموعه هدایت می شود كه در آن می تواند یك كتاب الكترونیكی یا كتاب صوتی را از انواع ژانرها انتخاب نماید.
این كار نشان داده است كه اپل در تلاش است تا به افرادی كه در طول همه گیری كروناویروس جدید در خانه حبس شده اند، كمك نماید. البته به نظر می آید این یك پیشنهاد و امكان كوتاه مدت است، ازاین رو علاقه مندان باید هرچه سریع تر از آن استفاده كنند.
همینطور برنامه هایی وجود دارند كه به كاربران امكان می دهند كتاب های الكترونیكی و صوتی بیشتری را از كتابخانه های محل خود قرض بگیرند. تمام آنچه كاربران نیاز دارند یك كارت كتابخانه است كه دریافت آن هم مجانی است.
منبع:

1399/01/06
12:37:02
5.0 / 5
3151
تگهای عرضه مجانی كتاب های الكترونیكی و صوتی به قرنطینه شدگان: اپل , الكترونیكی , خدمات , شركت
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
بیست و یکم