کسب مقام سومی دانشجویان شریف در مسابقات طراحی هواپیما

کسب مقام سومی دانشجویان شریف در مسابقات طراحی هواپیما

به گزارش بیست و یکم، دانشجویان دانشکده هوافضای دانشگاه صنعتی شریف در جدید ترین دوره از مسابقات بین المللی طراحی هواپیمای RAeS موفق به کسب مقام سوم شدند.


به گزارش بیست و یکم به نقل از ایسنا، تیم دانشجویان دانشگاه شریف که متشکل از دانشجویان دوره کارشناسی دانشکده مهندسی هوافضای این مرکز آموزشی بود به سرپرستی دکتر ملائک موفق شد از میان ۵۰ تیم شرکت کننده با طراحی هواپیمای LyreBird مقام سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهد.
رتبه های اول و دوم این دوره از مسابقات به ترتیب توسط انگلیس و ایتالیا کسب شد که اعضای این دو تیم را دانشجویان دکترا تشکیل دادند. نکته قابل توجه این که ShadX، تنها تیم در این مسابقات بود که کلیه اعضای آن دانشجویان مقطع کارشناسی هستند.
سامان بختیاری، آزاده ایزدی، ملیکا سبزیکاری، پارسا اینانلو، میلاد بهاری، آرش فتح لیپایی و زهرا جوینده اعضای تشکیل دهنده تیم ShadX هستند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، تیم طراحی هواپیمای شریف ShadX قبل از این در سال ۲۰۱۹-۲۰۱۸ در مسابقات بین المللی هوانوردی و فضانوردی آمریکا AIAA در قسمت طراحی هواپیما موفق به کسب مقام اول شده بود، این دفعه به سبب موانع موجود تصمیم گرفت در مسابقات RAeS انگلستان شرکت نماید.
منبع:

1401/08/28
10:02:06
0.0 / 5
445
تگهای کسب مقام سومی دانشجویان شریف در مسابقات طراحی هواپیما: آموزش , دانشگاه , شركت , صنعت
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
بیست و یکم