یك شركت آمریكایی ادعا كرد:

كیت خانگی كرونا بزودی از راه می رسد

كیت خانگی كرونا بزودی از راه می رسد

به گزارش بیست و یكم یك شركت نوپا در آمریكا مدعی است با عنایت به كمبود كیت های آزمایش ویروس كرونا در این كشور بزودی انجام آزمایش مستقیم خانگی ویروس مذكور را ممكن می كند.به گزارش بیست و یكم به نقل از دیجیتال ترندز، شركت Everlywell اعلام نموده كه از ۲۳ مارس یعنی پس فردا قادر به فروش ۳۰ هزار كیت آزمایش به صورت آنلاین خواهد بود. هزینه خرید این كیت ها و هم ارسال و دریافت نتیجه ۱۳۵ دلار است.
افراد پیش از خرید و انجام آزمایش های آنلاین باید به برخی سوالات به صورت آنلاین پاسخ دهند تا این كار به صورت دقیق تری صورت بگیرد. نتیجه هر آزمایش هم به صورت آنلاین در دسترس قرار می گیرد و البته تحویل هر نتیجه هم ۴۸ ساعت به طول می انجامد.
افرادی كه نتیجه آزمایش آنها مثبت باشد، به صورت مجازی و بدون احتیاج به رجوع حضوری به صورت مجانی به پزشكی متصل می شوند تا دستورالعمل های درمانی را دریافت نمایند.
شركت عرضه دهنده این خدمات می گوید برای افزایش كیفیت با تعداد زیادی پزشك متخصص و آزمایشگاه در ارتباط می باشد و امیدوار است از این طریق بتواند كمبودها در این حوزه را برطرف كند.
نكته جالب این است كه مقامات آمریكایی نه تنها در مورد تعداد مبتلایان به ویروس كرونا اطلاعات دقیقی ندارند، بلكه حتی در مورد تعداد افرادی كه در آمریكا آزمایش كرونا را انجام داده اند هم آمار كاملی ندارند.


منبع:

1399/01/02
23:22:10
5.0 / 5
3384
تگهای كیت خانگی كرونا بزودی از راه می رسد: آزمایش , خدمات , دیجیتال , شركت
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
بیست و یکم