معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشكی ایران اعلام كرد

توسعه خوابگاه های متاهلی در سال 1401

توسعه خوابگاه های متاهلی در سال 1401

به گزارش بیست و یکم، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران با تأکید بر رسیدن به اهداف راهبردی این دانشگاه اظهار داشت: بیشتر وظایف این معاونت در ارائه خدمت به دانشجویان است، براین اساس بهبود وبگاه این معاونت برای ارائه خدمات هوشمند به دانشجویان در اولویت است.


به گزارش بیست و یکم به نقل از ایسنا، دکتر محسن خالقیان در نشست مدیران این معاونت با ابلاغ برخی انتصابات در سال تحصیلی ۱۴۰۱ به تشریح وظایف مدیران جدید در امتداد اهداف راهبردی دانشگاه علوم پزشکی ایران پرداخت.
وی اظهار داشت: یکی از وظایف مهم مدیران این معاونت رسیدن به اهداف راهبردی دانشگاه همچون استقرار دانشگاه الکترونیک و هوشمندسازی، بین المللی سازی دانشگاه، چابک سازی سیستم ها و راندمان به همراه استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و خیرین، خلق ثروت، توسعه دانشگاه اسلامی و پیشرو در زمینه دانشگاه نسل نو و کارآفرینی برای افزایش پاسخگویی اجتماعی است.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران ضمن اشاره به توسعه خوابگاه های متاهلی در سال ۱۴۰۱ اضافه کرد: با شروع به کار خوابگاه شقایق (دانشجویی دخترانه ) نیز ظرفیت مناسبی در این حوزه به وجود آمد.
مرکز مشاوره دانشگاه علوم پزشکی ایران قطب سلامت روان دانشگاه ها شده است
ایشان در ادامه با ارائه ابلاغ های جدید به مدیران این معاونت بر زمینه استفاده از خیرین و سرمایه های اجتماعی اصرار کرد و اظهار داشت: حوزه سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی ایران با حضور حمید پیروی در مرکز مشاوره دانشگاه به قطب حوزه سلامت روان در میان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور تبدیل گشته است و وزارت بهداشت برنامه های آموزشی خودرا در این دانشگاه اجرا می کند.
خالقیان با تکیه بر توسعه وبگاه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران اظهار داشت: بیشتر خدمات این معاونت برای دانشجویان است، بدین سبب وبگاه این معاونت باید مرجع همه دانشجویان لحاظ شود و هر آنچه که دانشجو نیاز دارد همچون مباحث علمی، فرهنگی، هنری و اوقات فراغت در این وبگاه پیش بینی و بارگذاری شود.
در ادامه این جلسه، مدیران معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز به تشریح مباحث مربوط به حوزه های خود پرداختند و بر حمایت های مالی و کاهش بوروکراسی های اداری برای تسهیل در اقدامات دانشجویان تاکید نمودند.
به گزارش معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران، در این جلسه که مهدی ایرانپوری سرپرست مدیریت امور فرهنگی، مجید نظامی سرپرست مدیریت تربیت بدنی، طاهره ناصری پور رییس اداره سلامت، صفیه طاهری رییس امور مالی حضور داشتند، از خدمات سکینه مالمیر به عنوان مدیر پیشین امور اداری معاونت دانشجویی و فرهنگی و دکتر مجدی دبیر کمیته انضباطی دانشجویان تقدیر به عمل آمد و ابلاغ های سید حسن تقوی به عنوان مشاور اجرائی معاونت فرهنگی و دانشجویی، حمید پیروی به عنوان مشاور در امور اجتماعی و مشارکت های مردمی معاونت دانشجویی و فرهنگی، روح الله هاشمی به عنوان مدیر امور دانشجویی، ابراهیم سندگل به عنوان رییس امور اداری، باقر چراغی به عنوان رییس اداره امور خوابگاه ها، فاطمه احمدی به عنوان رییس اداره امور تغذیه دانشجویان و علی رمضان پور به عنوان مسئول روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران صادر و ارائه شد.

منبع:

1401/07/26
11:29:25
0.0 / 5
460
تگهای توسعه خوابگاه های متاهلی در سال 1401: آموزش , خدمات , دانشگاه , سیستم
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان بیست و یكم
بیست و یکم