یك گروه چینی مدعی شدند؛

ساخت دستگاه تشخیص كرونا از راه دور

ساخت دستگاه تشخیص كرونا از راه دور

به گزارش بیست و یكم یك گروه پزشكی چینی در شهر ووهان اعلام نمودند كه موفق به تولید دستگاهی برای تشخیص از راه دور بیماری كرونا با استفاده از بررسی های مافوق صوت شده اند.به گزارش بیست و یكم به نقل از سی جی تی ان، دستگاه مورد اشاره علاوه بر بررسی وضعیت ریه های افراد مشكوك به بیماری، می تواند وضعیت قلب و شریان های حیاتی آنان را هم از راه دور بررسی كند.
استفاده از این وسیله احتمال آلودگی و انتقال عفونت به خود دستگاه و هم افرادی كه با آن كار می كنند را می كاهد و باعث كاهش نگرانی و اضطراب پزشكان و بیماران هم می شود.
به گفته دكتر لی جینگ از كاركنان دانشگاه پكن با عنایت به صدمه ناشی از بیماری كرونا به ریه های افراد، با استفاده از این دستگاه می توان شرایط تنفسی اشخاص را به دقت كنترل كرد.
دستگاه مورد اشاره در مقایسه با روش سی تی اسكن دقت بالاتری دارد و كاركنان بیمارستان ها پس از پشت سرگذاردن چند جلسه آموزشی كوتاه می توانند اطلاعات مربوط به هر بیمار را به این دستگاه منتقل و نتیجه تشخیص نهایی را دریافت نمایند.
دستگاه مورد اشاره كه ابعادی به اندازه یك گوشی دارد، هم اكنون در چند بیمارستان در ووهان و در سایر نقاط چین مورد استفاده قرار گرفته است.

1398/12/19
23:10:13
5.0 / 5
3395
تگهای ساخت دستگاه تشخیص كرونا از راه دور: آموزش , تولید , دانشگاه , دستگاه
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بیست و یکم