در دانشگاه صنعتی شریف؛

ماراتون برنامه نویسی موبایل

ماراتون برنامه نویسی موبایل

به گزارش بیست و یکم، دهمین ماراتون برنامه نویسی موبایل کشور دانشگاه صنعتی شریف ۳۱ شهریور الی یکم  مهر  ماه سال ۱۴۰۱ در محل صندوق نو آوری و شکوفایی برگزار می گردد.به گزارش بیست و یکم به نقل از مهر، دهمین دوره ماراتون برنامه نویسی موبایل کشور MPM۱۰ در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری دایر می شود. این رویداد یکی از بزرگترین، معتبر ترین و با سابقه ترین مسابقات در حوزه برنامه نویسی موبایل است که با هدف شناسایی ایده های بکر و خلاقانه و همینطور شناسایی برنامه نویسان مستعد و برجسته کشور و ورود این افراد به بازار کار برگزار می گردد.
ثبت نام در این مسابقات شروع شده و تا ۲۵ شهریور ماه ادامه می یابد.
تیم های برتر مسابقات علاوه بر دریافت جوایز نقدی و غیر نقدی شانس بسیار بالایی برای استخدام در شرکتهای معتبر حوزه ICT و کمیته ارتباط با صنعت مسابقات را خواهند داشت.
این مسابقات طی دو مرحله برگزار می شود؛ مرحله اول مسابقات طی دو روز چهارشنبه ۳۰ شهریور و پنجشنبه ۳۱ شهریور برگزار می شود. در این دو روز، مسابقات راس ساعت ۹: ۰۰ بامداد شروع می شود.
در مرحله اول شرکت کنندگان با ورود به سامانه مسابقات، چالش های رویداد را دریافت کرده و به مدت ۴۸ ساعت فرصت خواهند داشت تا پاسخ های خویش را برای چالش های مسابقه ارسال نمایند.
مرحله نهایی یا فینال مسابقات به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می شود. در نهایت تیم های برتر با عنایت به امتیاز مرحله اول و دوم مسابقه مشخص خواهند شد.
منبع:

1401/06/08
16:19:41
0.0 / 5
546
تگهای ماراتون برنامه نویسی موبایل: برنامه نویسی , دانشگاه , شركت , صنعت
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان بیست و یكم
بیست و یکم