خودروی برقی شاسی بلند رنو با برد ۷۰۰ كیلومتر

خودروی برقی شاسی بلند رنو با برد ۷۰۰ كیلومتر

بیست و یكم: رنو از تولید نمونه مفهومی خودروی برقی جدید شاسی بلند خود آگاهی داده كه هم در نقاط شهری و هم در سفر ها قابل استفاده می باشد.به گزارش بیست و یكم به نقل از انگجت، خودروی برقی جدید رنو، مورفوز نام دارد و برای حالت شهری یك باتری ۴۰ كیلووات ساعتی در آن نصب می شود. اما با تقویت این باتری و نصب یك بسته باتری اضافی ۵۰ كیلووات ساعتی، برد خودروی مورد اشاره به ۷۰۰ كیلومتر افزایش می یابد.
نصب باتری اضافی بر روی این خودرو در عرض چند ثانیه صورت می گیرد و یك محفظه كوچك ۲۰ سانتیمتری به همین دلیل در نظر گرفته شده است. طراحی سپرهای عقب این خودرو و چراغ ها و شاسی های جلوی آن نیز به شكلی صورت گرفته تا پایین ترین میزان مقاومت در مقابل فشار و جریان هوا ایجاد شود.

پس از اتمام سفر، راننده خودرو می تواند در صورت تمایل باتری اضافی ۵۰ كیلووات ساعتی را كنار بگذارد تا از وزن خودرو كاسته شود. شارژ این خودرو به صورت بی سیم هم در منزل و هم در ایستگاه های شارژ امكان دارد. در زمان توقف می توان از باتری های این خودرو برای شارژ لوازم برقی منزل هم استفاده نمود.
برای این خودروی مفهومی سیستم رانندگی نیمه خودكار هم در نظر گرفته شده تا سرنشینان در بزرگراه ها بتوانند با هم تعامل داشته باشند. امكان تغییر وضعیت صندلی های این خودرو نیز در همین راستا امكان دارد.

1398/12/13
13:32:09
5.0 / 5
3418
تگهای خودروی برقی شاسی بلند رنو با برد ۷۰۰ كیلومتر: باتری , تولید , طراحی
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بیست و یکم