با كمك شركت های دانش بنیان؛

جمع آوری هوشمند پسماند خشک شتاب می گیرد

جمع آوری هوشمند پسماند خشک شتاب می گیرد

بیست و یکم: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فراخوانی در راستای جمع آوری هوشمند پسماند خشک برای شرکتهای دانش بنیان و خلاق منتشر نمود.به گزارش بیست و یکم به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، یکی از اقدامات کاربردی برای حفظ و توسعه محیط زیست، جمع آوری هوشمند پسماند خشک است، در این جهت فراخوانی برای ارزیابی شرکت های دانش بنیان و خلاق فعال در این عرصه منتشر گردید.
زندگی مدرن امروزی منجر به تولید زباله های زیادی توسط انسان ها شده است. حجم زباله ها به اندازه ای است که اگر به درستی مدیریت نشوند، منجر به مشکلات زیادی برای انسان ها و محیط زیست می شوند، بدین سبب مدیریت پسماند از اهمیت زیادی برخوردارست.
با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در امتداد اجرای بخشنامه ملی جمع آوری هوشمند پسماند خشک توسط مجریان بخش خصوصی، فراخوان ارزیابی استارت آپ های جمع آوری هوشمند پسماند خشک منتشر گردید.
هوشمندسازی و مدیریت در زمینه تفکیک پسماند خشک شهری و جلوگیری از دفن صدها تن زباله یا به تعبیری، بهره مندی از سرمایه های گرانقیمت و قابل انتقال به چرخه ی بازیافت در امتداد حفظ بیش ازپیش طبیعت و پیش گیری از خسارت به سرمایه های ملی که مختص به نسل های آینده است، کمک شایانی می کند.
به منظور بهره مندی از بخشنامه ملی جمع آوری هوشمند پسماند خشک و درج اطلاعات شرکت در سامانه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، چک فهرست ارزیابی را در اینجا تکمیل کنید. همین طور اطلاعات مربوط به استانهای محل فعالیت و تعداد ناوگان و کاربر به تفکیک هر استان را بارگیری کرده و در قالب فایل pdf در سامانه بارگذاری شود.
مشخصات استارت آپ های جمع آوری هوشمند پسماند خشک مورد تأیید کمیته ارزیابی صلاحیت در تارنمای رسمی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بخش اقتصادچرخشی اطلاع رسانی می شود.

1401/06/03
14:00:52
0.0 / 5
509
تگهای جمع آوری هوشمند پسماند خشک شتاب می گیرد: بازی , تولید , دانش بنیان , شركت
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان بیست و یكم
بیست و یکم