تمدید انتخاب رشته متقاضیان کنکوری رشته های با آزمون دانشگاه آزاد

تمدید انتخاب رشته متقاضیان کنکوری رشته های با آزمون دانشگاه آزاد

به گزارش بیست و یکم، انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده درآزمون سراسری(به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۶ شهریور تمدید گردید.


به گزارش بیست و یکم به نقل از ایسنا، کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی هستند به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی) می توانند تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۶ شهریور با رفتن به سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.
داوطلبان لازم است با استفاده از کد دسترسی مندرج در ذیل کارنامه و کد ملی به سامانه وارد شده و بعد از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر ۱۰۰ رشته و محل متناسب با گروه آزمایشی مربوطه اقدام نمایند.
داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی در گروه های هنر و زبان خارجی شرکت نموده و مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند در صورت تمایل رشته/ محل های این گروه را در بین انتخاب های ۱۰۰ گانه خود منظور نمایند.
به گزارش روابط عمومی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، متقاضیان گروه آزمایشی علوم تجربی که در کارنامه اعلام نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده اند توجه داشته باشند که رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی مراکز دانشگاه آزاد اسلامی در دفترچه راهنمای انتخاب رشته سازمان سنجش درج شده است بنابراین داوطلبان می توانند کدرشته محلهای فوق را که در ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی است در فرم انتخاب رشته سازمان سنجش با عنایت به اولویت درج نمایند.
داوطلبانی که رشته/ محل مورد نظر خویش را در دفترچه رشته های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی نمی یابند، توجه داشته باشند که بیشتر از ۹۵ درصد رشته/محل های دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون هستند که در صورت تمایل با رفتن به سامانه www.azmoon.org می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
داوطلبان لازم است ابتدا از وجود رشته/ محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل کنند و سپس مبادرت به پرداخت وجه انتخاب رشته دوره مربوطه کنند.1401/05/29
10:37:53
0.0 / 5
450
تگهای تمدید انتخاب رشته متقاضیان کنکوری رشته های با آزمون دانشگاه آزاد: آزمایش , دانشگاه , شركت
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان بیست و یكم
بیست و یکم