توسعه همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران با مراکز پزشکی عراق

توسعه همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران با مراکز پزشکی عراق

به گزارش بیست و یکم، همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران با دانشگاه ها و مؤسسات علمی همچون مراکز پزشکی عراق توسعه می یابد.


به گزارش بیست و یکم به نقل از ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا اباذری رایزن فرهنگی ایران در عراق در نشستی با دکتر آموزنده معاون توسعه و پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران اظهار داشت: دریافت رتبه نخست از سوی دانشگاه علوم پزشکی ایران در شاخص سلامت و رفاه در نظام رتبه بندی بین المللی تایمز، افتخاری پرارزش برای جمهوری اسلامی ایران و کشورهای اسلامی است.
در این جلسه زمینه های همکاری و مشارکت دانشگاه علوم پزشکی ایران با دانشگاه ها و مؤسسات علمی همچون مراکز پزشکی عراق مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
دانشگاه علوم پزشکی ایران یکی از ۳۳ دانشگاه ایرانی مورد تأیید وزارت آموزش عالی عراق است که در چند سال گذشته در رتبه بندی های بین المللی جهانی نظیر نظام شانگهای و رتبه بندی تایمز حائز رتبه درخشان شده است و همکاریهای علمی مختلفی هم با دانشگاه ها و مراکز علمی و پزشکی در عراق داشته است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، همینطور در تازه ترین رتبه بندی موضوعی در نظام رتبه بندی تایمز که یکی از معتبرترین نظام های رتبه بندی در مورد دانشگاه های جهان است و در آن شاخصهای مختلفی در کیفیت آموزش مورد ارزیابی قرار می گیرد، در سال ۲۰۲۲ دانشگاه علوم پزشکی ایران بر مبنای شاخص سلامت و رفاه بهترین دانشگاه جهان در بین ۱۶۰۰ دانشگاه برتر جهان شناخته شده است.
منبع:

1401/05/26
10:08:33
0.0 / 5
510
تگهای توسعه همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران با مراکز پزشکی عراق: آموزش , دانشگاه , كیفیت
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان بیست و یكم
بیست و یکم