نخستین پایگاه فروش محصولات دانش بنیان و فناورانه راه اندازی می شود

نخستین پایگاه فروش محصولات دانش بنیان و فناورانه راه اندازی می شود

بیست و یکم: نخستین پایگاه فروش محصولات دانش بنیان و فناورانه B2C کشور توسط پارک فناوری پردیس و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری راه اندازی می شود.به گزارش بیست و یکم به نقل از پارک فناوری پردیس؛ نخستین پایگاه فروش محصولات دانش بنیان و فناورانه B۲C کشور توسط پارک فناوری پردیس در مجموعه سرای خلاقیت راه اندازی می شود.
میلاد صدرخانلو رییس مرکز توسعه تجارت فناوری پارک فناوری پردیس اضافه کرد: این پایگاه فروش تحت نظارت پارک فناوری پردیس و در همکاری با دو مجموعه خصوصی فعال در زمینه دانش بنیان کشور تا اختتام شهریورماه به بهره برداری می رسد. در همین راستا قرارداد این فعالیت تجاری در محل پارک منعقد شد.
وی با اشاره به اهمیت چنین پایگاه هایی در امتداد فرهنگ سازی و کمک به تجاری سازی محصولات دانش بنیان و فناور، اضافه کرد: ایجاد چنین فضاهایی در دیگر کشورها همچون روسیه و چین نیز انجام شده که دستاوردهای مثبتی برای توسعه بازار محصولات دانش بنیان و فناور این کشورها به دنبال داشته است.
صدرخانلو فرهنگ سازی و آگاهی اجتماعی از محصولات فناورانه و دانش بنیان کشور و توسعه بازار و فروش محصولات شرکتها را دو هدف اصلی از ایجاد این پایگاه فروش برشمرد و اشاره کرد: در این پایگاه محصولات و خدماتی از شرکتها عرضه خواهد شد که مشتری از جنس عموم جامعه دارند (محصولات B۲C).
وی در آخر با ابراز امیدواری درباب تأثیر ایجاد این پایگاه فروش در آشنایی هر چه بیشتر جامعه با محصولات شرکت های دانش بنیان و فناوری کشور اشاره کرد: با همکاری نهادها و سازمان های ذی نفع در این عرصه، توسعه و ایجاد پایگاه های فروش از این نوع در دیگر نقاط کشور نیز امکان پذیر خواهد بود.


منبع:

1401/04/29
12:33:55
0.0 / 5
451
تگهای نخستین پایگاه فروش محصولات دانش بنیان و فناورانه راه اندازی می شود: خدمات , دانش بنیان , شركت , فناوری
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان بیست و یكم
بیست و یکم