۱۰ تیم استارت آپی در حوزه فناوری های همگرا توانمند می شوند

۱۰ تیم استارت آپی در حوزه فناوری های همگرا توانمند می شوند

بیست و یكم: مركز فناوری های همگرای معاونت علمی و فناوری در صدد است 10 تیم نوپا یا استارت اپ برگزیده را به مرحله بازار برساند.به گزارش بیست و یكم به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سومین فراخوان نوپاهای فناوری های همگرا در مهر ماه امسال منتشر گردید. شركت در این فراخوان فرصتی برای فعالان نوپای این حوزه فراهم می آورد تا با شركت در دوره های پیش شتابدهی بازار محصولات خودرا توسعه دهند.
پس از انتشار سومین فراخوان بیشتر از ۸۰ طرح برای حضور در آن ثبت نام كردند. از این میان بعد از داوری و ارزیابی نهایی ۱۰ طرح برای حضور در دوره های پیش شتابدهی انتخاب شدند.
مركز فناوری های همگرا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با انتشار این فراخوان رونق بازار محصولات حوزه همگرا را هدف قرار داده است. ۱۰ تیم نوپا یا استارت اپ برگزیده این فراخوان در دوره های پیش شتابدهی توانمند می شوند تا قدرت ارائه و معرفی محصول خود به سرمایه گذار و بازار را تقویت نمایند.
در این دوره ها تیم ها با مبانی كسب و كار آشنا می شوند. همین طور تمركز روی مباحث تناسب ارزش پیشنهادی محصول برای خرید آن از مباحث دیگر این دوره است.
البته نسبت به دو دوره گذشته آموزش های این دوره تفاوت هایی نیز دارد. آشنایی با تیم سازی و مباحث روش های تامین مالی همچون این تفاوت ها است. در كنار این موارد تیم ها با همكاری مركز همگرا در تعامل با سرمایه گذار قرار می گیرند.
این دوره های پیش شتابدهی برای ۱۰ استارتاپ برگزیده تا اواخر فروردین ماه سال جاری ادامه دارد.


منبع:

1398/10/24
19:13:23
5.0 / 5
4256
تگهای ۱۰ تیم استارت آپی در حوزه فناوری های همگرا توانمند می شوند: آموزش , استارتاپ , شركت , فناوری
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بیست و یکم