در قالب تفاهمنامه ای مقرر شد؛

راکتور استخراج محرک رشد مایع با همکاری روسیه راه اندازی می شود

راکتور استخراج محرک رشد مایع با همکاری روسیه راه اندازی می شود

توافقنامه همکاری بین گروه بین المللی صنعتی F۷ از روسیه و یک شرکت ایرانی در زمینه راه اندازی نخستین راکتور استخراج محرک رشد مایع منعقد شد.به گزارش بیست و یکم به نقل از اسپوتنیک، فناوری اولیانوفسک تولید یک آماده سازی ارگانیک کاملاً سازگار با محیط زیست و ایمن را برای تحریک رشد گیاه، بهبود کیفیت و افزایش عملکرد تضمین می نماید. بنابراین، برای یک مرتبه فرآوری یک هکتار زمین کشاورزی، تنها ۸۰ گرم ماده خشک مورد نیاز است تا عملکرد از ۱۰ درصد به ۳۰ درصد افزایش یابد.
Terragumat راندمان کودهای معدنی را ۲۵ درصد -۴۵ درصد بالا می برد و این امکان را فراهم می آورد که به صورت کلی هزینه محصولات کشاورزی را ۲۰ تا ۲۵ درصد کاهش پیدا کند.
در همین راستا توافقنامه همکاری بین گروه بین المللی صنعتی F۷ از روسیه و یک شرکت ایرانی منعقد شد. این پروژه روسی-ایرانی «دیپلماسی سبز» نام دارد.
«MPG F۷» تحویل و نصب خط، آموزش پرسنل و مشاوره مهندسی و فناوری بیشتر این پروژه را انجام می دهد و مواد اولیه تولید ایرانی را هم تأمین می کند.
راه اندازی نخستین راکتور استخراج محرک رشد مایع Terragumat در ایران برای اوایل سال ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است.Terragumat دومین پروژه نوآوری موفق MPG F۷ در دو سال قبل است که در منطقه اولیانوفسک توسعه و ثبت شده است.
تاسیسات ULTRAOZONE در روسیه در مناطق مختلف - در سیبری، اورال، قفقاز، منطقه ولگا و جنوب کشور استفاده می شود. در خارج از کشور هم اکنون - در کرواسی و اتریش وجود دارند.


منبع:

1400/11/23
23:44:23
0.0 / 5
574
تگهای راکتور استخراج محرک رشد مایع با همکاری روسیه راه اندازی می شود: آموزش , تولید , شركت , صنعت
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
بیست و یکم