آخرین پرواز جمعی از نخبگان ایرانی،

پیام تسلیت دانشگاه تورنتو در غم از دست رفتن دانشجویان ایرانی

پیام تسلیت دانشگاه تورنتو در غم از دست رفتن دانشجویان ایرانی

به گزارش بیست و یكم دانشگاه ˮتورنتوˮ كه از مطرح ترین دانشگاه های كانادا است، از دست رفتن شش تن از دانشجویان ایرانی خود در سانحه هوایی روز گذشته را تسلیت گفت.


به گزارش بیست و یكم به نقل از ایسنا و به نقل از وب سایت رسمی دانشگاه تورنتو، این دانشگاه طی پیامی در توئیتر از دست دادن دانشجویان ایرانی خود در این حادثه را عمیقا تسلیت گفت و اعلام نمود كه هر سه پردیس دانشگاهی این دانشگاه عزادار از دست دادن قربانیان این حادثه است.
این دانشگاه فوت شش دانشجوی ایرانی خود در این حادثه را تایید نمود و نوشت: جامعه دانشگاهی دانشگاه تورنتو عمیقا ناراحت از دست رفتن این دانشجویان و نگران خانواده و دوستان آن هاست.
دانشگاه تورنتو همینطور نوشت كه مراقب حفظ حریم خصوصی این دانشجویان است و اعلام نمود كه شش دانشجوی دانشگاه تورنتو كه از قربانیان این حادثه تلخ هستند، "مجتبی عباس نژاد"، "محمد حسین اسدی لاری"، "زینب اسدی لاری"، "محمدامین بیروتی"، "محمد امین جبلی" و "محمد صالحه" نام دارند.
همینطور این دانشگاه اعلام نمود كه به احترام این دانشجویان، پرچم این دانشگاه در سه پردیس آن به حالت نیمه افراشته قرار خواهد گرفت.1398/10/19
23:28:23
5.0 / 5
4068
تگهای پیام تسلیت دانشگاه تورنتو در غم از دست رفتن دانشجویان ایرانی: دانشگاه , سایت
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بیست و یکم