ویژه محصولات كشاورزی؛

صادرات كیسه های بسته بندی نانویی ایرانی به تركیه

صادرات كیسه های بسته بندی نانویی ایرانی به تركیه

بیست و یكم: كیسه های بسته بندی نانویی ویژه محصولات كشاورزی كه توسط یك شركت ایرانی تولید می شود، به تركیه صادر شد.به گزارش بیست و یكم به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، یك شركت دانش بنیان قراردادی برای فروش ۱۰۰ تن كیسه بسته بندی با یك شركت از تركیه به امضا رسانده است.
رسول لسان خوش، مدیرعامل شركت اظهار داشت: بر طبق این قرارداد باید ۱۰۰ تن كیسه بسته بندی نانویی تحویل شركت Aypek در تركیه داده شود كه تحویل نخستین فاز به حجم ۵ تن انجام شده و مقرر است ماهانه ۱۰ تن از این كیسه ها تحویل این شركت شود.
به گفته دكتر لسان خوش این كیسه ها كه دارای خاصیت كنترل رطوبت بوده و در آنها از فناوری آنتی بلاك استفاده شده مقرر است در اختیار كشاورزان تركیه ای قرار بگیرد تا از این كیسه ها برای صادرات محصولات كشاورزی تركیه به بازار روسیه و اروپا استفاده گردد.
مدیرعامل شركت اضافه كرد: ما قراردادی با یك شركت ایرانی داریم كه در چارچوب این قرارداد، تقریباً نیمی از ظروف بسته بندی گوشت و مرغ این شركت با استفاده از مستربچ های نانویی تامین می شود، بطوریكه هم اكنون ماهانه ۴۰ تن مستربچ به این شركت تحویل می دهیم. علاوه براین، كیسه های بسته بندی برای صادرات خیار، كاهو، كلم بروكلی و بادمجان نیز تولید و به بازار عرضه می نماییم.
به گفته وی، از آنجایی كه پلی اتیلن خاصیت چسبندگی زیادی دارد بدین جهت به كیسه هایی كه با این ماده ایجاد می شود آنتی بلاك افزوده می شود كه افزودن آنتی بلاك موجب كدر شدن و در بعضی مواد مانع از كنترل رطوبت نیز می شود.


منبع:

1398/10/15
19:40:37
5.0 / 5
3704
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
بیست و یکم