امكان افزودن فیلم به لیست تماشای گوگل افزوده شد

امكان افزودن فیلم به لیست تماشای گوگل افزوده شد

به گزارش بیست و یكم نتایج كاوشهای اینترنتی شما توسط گوگل حالا می تواند شامل اضافه كردن فیلم ها و نمایش ها به لیست تماشا باشد.


به گزارش بیست و یكم به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، پایگاه افشاگر "9to5Google" كشف كرده است كه شركت گوگل كارت جدیدی را برای صفحه نتایج جستجو در تلفن همراه رو خواهد نمود كه به كاربران امكان می دهد سریال های تلویزیونی و فیلم و نمایش ها را به "فهرست تماشا" اضافه كنند.
اگر فیلم یا نمایش مورد نظر چیزی است كه می توان در یوتیوب تماشا كرد، این كارت شامل دكمه "اكنون تماشا كنید" همراه با قیمت آن و پیوندی خواهد بود كه مستقیماً به صفحه آن منتقل می شود. در عین حال، اگر چیزی است كه در سینماها در حال اكران است، با گزینه "دریافت بلیت" مواجه خواهید شد كه شما را به صفحه اعلام سانس ها می برد.
همینطور هنگامی كه عناوین را در لیست تماشای خود قرار می دهید، به مجموعه ای اضافه می شود كه شامل جلد هنری آنهاست. ازاین رو می توانید هر زمان كه به دنبال چیزی برای پخش كردن هستید به راحتی از راه عكس، آنرا بیابید.


پایگاه "9to5Google" كه یك پایگاه افشا كننده جزئیات برنامه ها و محصولات گوگل قبل از موعد است، می گوید این خصوصیت روزهای اخیر اضافه شده است، اما ما هنوز به آن دسترسی نداریم. در حالیكه پست های رسانه های اجتماعی نشان می دهند كه بعضی از كاربران به این خصوصیت دست یافته اند.
به نظر می آید این خصوصیت فقط از راه تلفن همراه و در برنامه گوگل برای اندروید و iOS در وب موجود است.1398/10/09
21:39:36
5.0 / 5
4558
تگهای امكان افزودن فیلم به لیست تماشای گوگل افزوده شد: اینترنت , شركت , كاربر , گوگل
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
بیست و یکم