توسط یك شركت دانش بنیان؛

تجهیزات بسته بندی مواد غذایی و آرایشی تولید شد

تجهیزات بسته بندی مواد غذایی و آرایشی تولید شد

بیست و یکم: پژوهشگران یک شرکت دانش بنیان موفق به ساخت تجهیزات بسته بندی مواد غذایی و آرایشی شد.به گزارش بیست و یکم به نقل از معاونت علمی و فناوری، مهدی صفرعلی زاده مدیر عامل یک شرکت دانش بنیان اظهار داشت: دستگاه ساخت نایلون مواد شیمیایی و آرایشی توسط این شرکت طراحی شده است.
وی اضافه کرد: این بسته بندی ها در زمینه صنعت غذایی، سلامت کاربرد دارد و به عبارتی برای بسته بندی هر نوع محصولی آماده است. محصول این شرکت نسبت به نسبت سایر محصولات داخلی از کیفیت بالاتر برخوردارست ضمن آن که قیمتی پایین تر دارد.
مدیر این شرکت اضافه کرد: نوع ایران ساخت این محصول از حیث کارایی و قابلیت ها، با نمونه خارجی برابری می کند و نمونه ایران ساخت نیز به سبب برخورداری از خدمات پشتیبانی، پرکابردتر از نوع وارداتی است.
وی اشاره کرد: این دستگاه از بخش های گوناگونی نظیر تونل خنک کننده، تیغه دوخت و تونل گرمایش تشکیل شده اما اصلی ترین بخش دستگاه شیرینگ پک کوره یا تونل حرارتی این دستگاه است که می تواند نایلون را دور محصولات کشیده و آنها را بسته بندی کند. این بخش مهم که در بسته بندی نایلونی نقش کلیدی ایفا می کند، حالا ایران ساخت شده است.


منبع:

1400/08/10
22:58:43
0.0 / 5
685
تگهای تجهیزات بسته بندی مواد غذایی و آرایشی تولید شد: تولید , خدمات , دانش بنیان , دستگاه
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان بیست و یكم
بیست و یکم