باراك اوباما اشیا پرنده ناشناس را به طور ضمنی تایید نمود

باراك اوباما اشیا پرنده ناشناس را به طور ضمنی تایید نمود

بیست و یکم: باراک اوباما، رئیس جمهور پیشین آمریکا به طور ضمنی تایید نمود که مشاهدات اشیاء پرنده ناشناس (UFO) حقیقت دارد و دولت توضیحی برای آن ها ندارد.


به گزارش بیست و یکم به نقل از ایسنا وبه نقل از ان وای، او به شایعاتی در خصوص این که ایالات متحده ی آمریکا محلی مخفی برای بیگانگان و فضاپیماهایشان دارد خندید و آنرا رد کرد.
رئیس جمهور سابق ایالات متحده در تماسی ویدئویی در برنامه ی “The Late Late Show” که اوایل روز سه شنبه پخش گردید به شوخی به مجری برنامه، جیمز کوردن اظهار داشت: زمانی که حرف از بیگانگان می شود مطالبی وجود دارد که نمی توانم روی آنتن بگویم.
حقیقت این است که من وقتی وارد دفتر ریاست جمهوری شدم پرسیدم آیا آزمایشگاهی وجود دارد که ما در آن فضایی ها و فضاپیما نگه داری کنیم؟ و آنها پس از کمی تحقیقات جواب دادند: نه
اما موضوعی که حقیقت دارد این است که آثار و موارد ضبط شده ای از اشیا ناشناخته در آسمان وجود دارد که ما نمی دانیم چه هستند. ما نمی توانیم توضیحی برای نحوه ی حرکت آنها و مسیرشان پیدا نماییم این اشیاء الگوی مشخص قابل توصیفی ندارند.


من فکر می کنم مردم هنوز بطور جدی می خواهند بفهمند این اشیاء ناشناخته چه هستند اما من امروز چیزی برای گزارش کردن به شما در این مورد ندارم. باراک اوباما این حرف ها را در حالی زد که نظر خودش در این مورد را بیان نکرد.
نیروی دریایی مدت هاست که صحت ویدیو های انتشار یافته توسط جت ها جنگنده را تایید کرده است تعدادی از آنها به شکلی حرکت می کردند که متخصصین حوزه ی هوانوردی را گیج می کردند.
باراک اوباما همین طور درمورد زندگی شخصی خود صحبت کرد و اظهار داشت که وقت بیشتری با همسر و فرزندانش می گذارند.
منبع:

1400/02/29
12:03:07
0.0 / 5
819
تگهای باراك اوباما اشیا پرنده ناشناس را به طور ضمنی تایید نمود: آزمایش , تحقیقات , فضاپیما , متخصص
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان بیست و یكم
بیست و یکم