بازنشستگان دانشگاه علم و صنعت مورد تجلیل قرار گرفتند

بازنشستگان دانشگاه علم و صنعت مورد تجلیل قرار گرفتند

به گزارش بیست و یکم، مدیر کل امور اداری دانشگاه علم و صنعت در آیین تجلیل از بازنشستگان این دانشگاه اشاره کرد: در هر موردی که محدودیت قانونی وجود نداشته باشد، دانشگاه برای بازنشستگان ارائه خدمت خواهد داشت.


به گزارش بیست و یکم به نقل از ایسنا، دکتر عمران محمدی در مراسم تجلیل از بازنشستگان دانشگاه علم و صنعت ایران که در مجتمع رفاهی اساتید برگزار شد، هدف از برگزاری این مراسم را تجلیل از بازنشستگان و شنیدن نقطه نظرات آنان اعلام نمود.
وی با بیان این خبر که امکان استفاده مجانی بازنشستگان دانشگاه از مجتمع های رفاهی مشهد و بابلسر برای یک بار در سال آینده فراهم گشته است، از آنان درخواست نمود از این تسهیلات استفاده نمایند.

مدیر کل امور اداری دانشگاه علم و صنعت خاطرنشان کرد: در هر موردی که محدودیت قانونی وجود نداشته باشد، دانشگاه برای بازنشستگان ارائه ی خدمت خواهد داشت.
وی ادامه داد: وقتی شاغلین دانشگاه ببینند دانشگاه، بازنشستگان خویش را رها نکرده و به آنها رسیدگی می کند، برایشان انگیزه مضاعف ایجاد خواهد شد.
دکتر میرزامحمدی، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه علم و صنعت ایران هم خطاب به بازنشستگان این دانشگاه، اظهار داشت: اینجا خانه شماست و در آینده هم همچنان امکانات رفاهی و تسهیلات دانشگاه در اختیار شما خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین عبدی مقدم، معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علم و صنعت هم ضمن اشاره به حدیثی نبوی که جایگاه سالمند در خانواده را همانند جایگاه پیامبر در بین امت توصیف فرموده بودند، تصریح کرد: در خانواده دانشگاه علم و صنعت ایران بعنوان فیضیه دانشگاه ها، باید شأن و جایگاه کسانی که سالیان سال زحمت دانشگاه را تقبل کردند، ادا شود و تجارب گرانسنگ آنان مورد توجه باشد.

مهندس چوپانکاره، رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان دانشگاه علم و صنعت هم ضمن تشکر از همکاریهای دانشگاه و حمایت های آنان از بازنشستگان، گزارشی از عملکرد این کانون برای حاضرین عرضه داد.
او همینطور به تبیین تسهیلات و خدماتی پرداخت که صندوق بازنشستگان کشوری به بازنشستگان عرضه می دهد.

در ادامه برخی از بازنشستگان دانشگاه علم و صنعت ایران به طرح نقطه نظرات، عرضه راهکار ها و بیان انتقادات و پیشنهادات خود برای بهبود خدمات دهی به بازنشستگان و تقویت کانون بازنشستگان دانشگاه پرداختند.
به نقل از دانشگاه علم و صنعت، در این مراسم از ۴۳ بازنشسته این دانشگاه که در سالهای ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ به درجه بازنشستگی نایل آمده اند، با اهدای لوح و هدیه تجلیل به عمل آمد.
1401/12/26
23:43:14
0.0 / 5
316
تگهای بازنشستگان دانشگاه علم و صنعت مورد تجلیل قرار گرفتند: خدمات , دانشگاه , صنعت , مهندس
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان بیست و یكم
بیست و یکم