محققان آكسفورد به دنبال داوطلب برای آزمایش واكسن كروناویروس هستند

محققان آكسفورد به دنبال داوطلب برای آزمایش واكسن كروناویروس هستند

به گزارش بیست و یكم دانشمندان دانشگاه آكسفورد برای آزمایش واكسن ابداعی خود برای كروناویروس به دنبال داوطلبان سالم 18 تا 55 ساله هستند.


به گزارش بیست و یكم به نقل از ایسنا و به نقل از آی ای، محققان دانشگاه آكسفورد به دنبال استخدام داوطلبانی برای آزمایش واكسن كروناویروس جدید هستند. آنها برای این آزمایش احتیاج به 510 فرد بزرگسال 18 تا 55 ساله دارند.
دانشگاه آكسفورد در حساب كاربری توییتر خود نوشت: ما در تلاش هستیم تا واكسنی ضد كووید-19 تولید نماییم. امروز ما افرادی را جهت شركت در كارآزمایی های بالینی استخدام می نماییم. این یك مرحله مهم می باشد. ما به داوطلبان سالم 18 تا 55 ساله نیاز داریم تا بتوانیم اثربخشی این واكسن را بیازماییم.
این واكسن جدید "ChAdOx1 nCoV-19" نام دارد و هم اكنون در آزمایشات حیوانی در آزمایشگاه بهداشت عمومی انگلستان(PHE) در حال ارزیابی است. این آزمایشات توسط موسسه جنر(Jenner) و گروه واكسن آكسفورد برگزار می گردد.
پروفسور "آدرین هیل" رئیس موسسه "جنر" در دانشگاه آكسفورد می گوید: واكسن ها طراحی شده و با سرعت قابل ملاحظه ای در حال پیشرفت هستند. آزمایش پیش رو برای ارزیابی امكان واكسیناسیون ضد كووید-19 بسیار مهم می باشد و می تواند منجر به عرضه زودهنگام آن شود.
محققان به دنبال افرادی هستند كه به كووید-19 مبتلا نباشند. علاوه بر این، احتمالاً هر كسی كه به صورت مستمر از دارو استفاده می نماید و خانمهایی كه آبستن هستند یا نوزاد دارند از این آزمایش مستثنی شوند.
در طول این آزمایش، واكسن به بعضی از افراد تزریق می شود و به برخی دیگر برای مقایسه، چیز دیگری تزریق می شود. در هر حال، نتایج نهایی تا چند ماه مشخص نخواهد شد، چونكه به آزمایش های بزرگتر نیاز خواهد بود.
فعلاً دانشگاه آكسفورد از رسانه ها خواسته است كه مزاحم تیم ساخت و توسعه واكسن نشوند و كار آنها را مختل نكنند.
این دانشگاه در یك بیانیه نوشت: محققان ما با احتیاط فراوان تلاش می كنند تا این واكسن را در كارآزمایی بالینی آماده استفاده كنند.



1399/01/11
21:54:08
5.0 / 5
3074
تگهای محققان آكسفورد به دنبال داوطلب برای آزمایش واكسن كروناویروس هستند: آزمایش , ابداع , تولید , دانشگاه
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بیست و یکم