معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان برگزار می كند؛

چهارمین کارگاه ابزار تحقیق دانشجویان

چهارمین کارگاه ابزار تحقیق دانشجویان

به گزارش بیست و یکم، چهارمین کارگاه ابزار تحقیق دانشجویان در بدو ورود به لابراتوار های تحقیقاتی به همت معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان برگزار می گردد.به گزارش بیست و یکم به نقل از ایسنا، این دوره به منظور آماده سازی دانشجویان و پژوهشگران در بدو ورود به لابراتوار های تحقیقاتی، همینطور آشنایی با رویه انجام کار در لابراتوار تدوین شده است.

آماده سازی و مجهز کردن افراد به مهارت های مورد نیاز در لابراتوار های تحقیقاتی؛ پیشبینی مسائل پیش روی افراد در لابراتوار های تحقیقاتی و آموزش این موارد، همچون مهم ترین اهداف برگزاری چهارمین کارگاه ابزار تحقیق دانشجویان در بدو ورود به لابراتوار های تحقیقاتی عنوان شده است.

مستندسازی گزارش های علمی؛ محاسبه های زیست شناسی مولکولی؛ اصول اخلاقی نگارش مقاله های علمی و آشنایی با تخلف های علمی؛ چگونه یک مقاله علمی بنویسم؛ آشنایی و انجام کار با نرم افزار نگارش منابع Endnote basic؛ فعالیت صحیح آزمایشگاهی؛ خطاهای آزمایشگاهی در مطالعه های بیومدیکال، سرفصل های این کارگاه است.

این کارگاه از ۴ تا ۲۸ دیماه ۱۴۰۱ به مدت ۲۰ ساعت (از ساعت ۱۳ تا ۱۶) به صورت مجازی برگزار می گردد.

علاقه مندان جهت ثبت نام در چهارمین کارگاه ابزار تحقیق دانشجویان می توانند به وبسایت معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان رجوع کنند.


1401/09/19
15:30:01
0.0 / 5
340
تگهای چهارمین کارگاه ابزار تحقیق دانشجویان: آزمایش , آموزش , پژوهش , تحقیقات
این مطلب بیست و یکم را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
بیست و یکم